Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 14 évesek tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14 évesek tényleg ilyen minősíthetetlen szinten vannak?

Figyelt kérdés

Van egy honlap, hol kérdéseket lehet feltenni egymásnak.

Itt egy konkrét felhasználó: [link]


Beleolvastam, kb. 14 éves a lány. Minden második szavuk az ide írogatóknak: g e c i, k u r v a, nyomorék, csicska, segg. A lányok is így beszélnek egytől-egyig.

Arra büszkék, hogy évek óta cigiznek, füveznek és már nem szűzek, mert az gáz. Sokszor kiemeli, hogy neki (sic!) mennyi pénze van és irigyek rá a világi nyomorékok.


Ez komolyan így zajlik manapság? Nem akarom elhinni.


2013. dec. 29. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kivételek persze mindig vannak, de jobb ha integetsz a valóságnak.
2013. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Tarnolf ***** válasza:
100%

Ezek a tipikus kis elkényeztetett tróger pi.csák, ezeket katonának kéne küldeni, az megnevelné őket legalább....


Amúgy sokan vannak akik nem ilyenek, de egyre több az ilyen nagyképű mitugrász.

2013. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
És ez még csak a kezdet.
2013. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A nagyja. Én ès a bnőm nem. Nekem még facem sincs nemhogy ask. Hülyeség az egész.
2013. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Költőnő? ***** válasza:
a mi generációnkban is megvoltak ezek, csak mivel még nem volt divat a pc, a net meg főleg, nem tudtunk róluk :S
2013. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Amúgy meg tudjátok milyen rossz velük? Hihetetlen.

#4 voltam.

2013. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
sajnos ez tök "normális" manapság, de lesz majd olyan amikor apuci nem tud majd egy valag pénzt a zsebébenyomni.....előbb utóbb mindenki kap az élettől, aztán, hogy ki, hogy viseli el azt, az egy más kérdés....meg kinek fog kelleni egy ilyen lány??? fű, pia....hát nekem nem, ebben nincs semmi nőies...(szerintem)
2013. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
ez a dósa kutya :D ne haragudj 14 éves lány vagyok de nem bírtam ellenállni :D őt ne minősítsd a mi szintünkre :D tehát jó nekem is megvan az alapegóm mint minden embernek de őt ne vedd a mi szintünkre mert nem üti meg :D és nem nem minden korombeli vagy 1 év plusz minusz lány vagy fiú ilyen.... ő ilyen.... de hát ilyen ember is kell különben majd 10 év múlva kit keresnek fel a szomorú férjek h valaki enyhítse a kínjukat? Őt! én személy szerint szűz vagyok, nagyszájú de racionális (többen mondták már csak ezért írom) életembe egy szál cigit nem szívtam se droghoz nem nyúltam a csúnya beszéddel meg nem lehet mit kezden mert én is használom de csak mert vannak a fiúk akik imádnak minket leku.rvázni meg egyéb más dolognak hívni :D szóval nem nem így zajlik magasság csak ilyen embereknek is lenniük kell
2013. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
bocs *manapság
2013. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Arra az egy GARAGE pulcsijára veri magát :DD

Mikor írtam neki, hogy mitől olyan nagy szám, hogy van egy garage-os pulcsija, azt kaptam válasznak, hogy azért írom, mert nekem nem telik rá...

Küldtem neki egy képet, egy fióknyi garage cuccról :DD

2013. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!