Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen következtetést vontok...

Milyen következtetést vontok le abból, ha egy ember ilyen zenéket hallgat?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés ihlette bennem ezt... :D Írjátok le külsőre és belsőre, ami eszetekbe jut, hogy milyen embert képzeltek el.

http://www.youtube.com/watch?v=MrEFmPCeYIo

http://www.youtube.com/watch?v=nIKjiFqgG9M

http://www.youtube.com/watch?v=IWGdMB-ja2w

http://www.youtube.com/watch?v=qkzco1_JoJ0


Annyi segítség, hogy fiú vagyok, és a stílus neve deephouse. Koromat is megtippelhetitek :)


2013. dec. 30. 02:00
1 2
 1/17 anonim válasza:

17-18nak tippellek, de sajnos semmilyen más következtetést nem tudok levonni (attól eltekintve, hogy valószínűleg nem hosszú hajú, talpig feketébe öltözött fazon vagy:D) azon kívül, hogy valamiért nagyon idegesítenek ezek a stílusú zenék, ne haragudj :(

egyébként szerintem bármilyen külsejű ember hallgathat bármilyen stílusú zenét, számomra teljesen független a kettő egymástól, hacsaknem valaki direkt olyan stílusú dolgokat hord, amivel az általa favorizált stílusra kívánja felhívni a figyelmet


22l

2013. dec. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Normális, nem szélsőséges fiú, én ennek örülnék.

15-25 korosztály

2013. dec. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Annyi következtetést vonnék le, hogy soha nem érdekelte a zene, vagy még 15 éves körüli és fejlődésben van az ízlése.

Semmi egyéniség, semmi stílus, közhelyes, arra jó, hogy valami zörögjön a háttérbe, de arra se sokáig.

2013. dec. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az elsőt néztem meg, kissé megijedtem a vízihullától. A kinézetedre, se a személyiségedre vonatkoztatva nem tudok következtetést levonni a zenékből.

A korodra igen. kb. 16-18 lehetsz.

2013. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21-22 éves, spirituális, elvont, illegális szereket nem megvető, introvertált, különc (-nek érzi magát magát), érzékeny az őt körülvevő világra
2013. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3: Soha nem érdekelt a zene? A zene az életem, DJ/producer vagyok. Én a válaszodból vonok le annyit, hogy egy elvakult kőrocker lehetsz; míg én egy zenémben megszólaltatok akár 10-12 hangszert, addig neked marad a nyamvadt gitártépés. Szerintem zaj a gitárocskád sikító hangja, az idióta hörgés, és az, hogy minden zene ugyanazokból az alaphangokból áll (dob, basszusgitár, elektromos gitár), semmi változatosság nincs benne. A koromat se találtad el, 22 éves vagyok, és arról lehetne vitatkozni, hogy a talpig feketében járó, zsíroshajú, mangarajongó nyomorék rockerek a nagyobb egyenésigek, akik mind egymást majmolják; vagy a house zenét kedvelők.

Puszi! :)

2013. dec. 30. 13:25
 7/17 A kérdező kommentje:
Az 5-ös válaszolónak minden szava helytálló. :)
2013. dec. 30. 13:27
 8/17 A kérdező kommentje:
Kivéve, hogy introvertált, inkább extrovertáltnak érzem magam, bár tényleg vannak napok, mikor senkihez sincs kedvem, és egyedül, a saját világomban szeretnék lenni.
2013. dec. 30. 13:28
 9/17 anonim ***** válasza:

Benézted arcos harcos, nem vagyok rocker! :)

Ebből is látszik, hogy mennyire korlátolt vagy. A legnagyobb bajod, hogy nem fogod fel a hiányosságaid mértékét.

Közhelyeket pufogtatsz, ami engem igazol, közhelyes vagy, egy önálló gondolatod sincs, klisé minden amit írsz.

Meg amit hallgatsz is.

2013. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Miért vagyok közhelyes? Miért klisé, amit írok? Nincs egy önálló gondolatom sem? Ismersz, tudod, ki vagyok, végigjártad velem az utam?

Akkor meg mit pofázol? :)

2013. dec. 30. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!