Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tisztelet a kivételnek, de...

Tisztelet a kivételnek, de mért van itt annyi kretén, értelmetlen ember? Mit érnek el az értetlenkedéssel?

Figyelt kérdés

Akik a kérdésre nem válaszolnak, akik tetetik még online is magukat, hogy milyen hülyék? Meg leszólják a másikat, ha rendes választ adott? Meg aztán értelmetlenül lepontozzák azokat a válaszokat, amiket nem kéne, de ha őket oltják be, vagy pontozzák le, akkor hisztiznek? Ez mire jó nekik?

Persze tisztelet a kivételnek!


2013. dec. 29. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
ilyen ez az oldal :) Meg persze az emberek is. Tegnap hajnali négyig fentvoltam, nem tudtam aludni. Válaszolgattam kérdésekre. Amikor elkezdtem 72%-osan adtam hasznos válaszokat. Ma már csak 71 :) Pedig igyekszem hasznos dolgokat írni, saját tapasztalatból. Általában mindenkihez van egy jó szavam, senkit sem oltogatok és mégis le vagyok pontozva :)
2013. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Adtam egy zöld kezet!
2013. dec. 29. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
köszönöm, nagyon rendes vagy! :)
2013. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szívesen! Sőt még egy zöld kezet adtam! És még egyszer szívesen!
2013. dec. 29. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Nos, máshogy látjuk a dolgokat egyrészt, azt ne tudd meg szülő-gyermek katban hogy egymásnak esnek az emberek, sokan itt élik ki az agressziójukat

Honnan veszed egyébként, hogy aki kretén kérdést tesz fel, vagy kreténül válaszol éppen, az kretén is?

2013. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem minden ember gondolkodik egyformán. Ahány ember,annyiféle vélemény. A baj ott kezdődik, hogy sokan képtelenek elfogadni más felfogását az élet dolgairól, csak és kizárólag a saját véleményük lehet a jó. Imádnak belekötni más hozzászólásába, még egy teljesen normális válaszban is találnak kivetni valót. Nem tudom mire jó ez nekik.

Egyébként én is úgy jártam mint az első válaszoló.:) Pár napja még 80% voltam.

2013. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy kretén, aki kretén választ vagy kretén kérdést tesz fel, csak jó úton halad hozzá. Kitudnak idegessíteni az agresszív, pofázós emberek.:)

Amúgy én nem rég 87%-os voltam, most meg 85. :-D;-)

2013. dec. 29. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:

az elején egyébként mindenki 100%-on kezd?


én pl szeretem kreténnek tettetni magam, már bocs :D

2013. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
+ az én kérdésemhez is írták már oda hogy megvernélek
2013. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De miért szereted annak tettetni?
2013. dec. 30. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!