Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert akkor vagyok a legerőseb...

Miert akkor vagyok a legerősebb amikor kezdek kilabbalni a depressziobol?

Figyelt kérdés
Ha barmi olyasmi is er amely kepes lenne arra is hogy vegezzek magammal stagnalok ezen a szinten egy ideig meg,bevallom valamikor elvezem a szomorusagot is,de egyszer csak ugy erzem hogy valami felhuzz olyra az eloksorabba sot azon tulra es egesz vegig az a sugallat van bennem hogy "harcolj,harcolj..."hihetlen nagy szeretetet,bolcsesseget,erot,beket erzek magamban.Ugy erzem hogy a let elemem a magammal vivott harc melyben ketszemelyiseg all szemben egymassal.Mi lehet a bajom ? Es hogx tudnam meghosszabbitani ezt az emberfeletti erzest magamban ?
2013. dec. 31. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
én ezt az érzést isteni kegyelemnek hívom. Nem vicc.
2013. dec. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már jó ideje így vagyok, főleg mióta véget ért a kapcsolatom (megbántottam őt, de én még most is szeretem)... Öngyilkos gondolataim mondjuk ritkábban vannak, inkább "csak" az üresség és a "létértelmetlenség" jár át gyakorta, ha eszembe jutnak a szép pillanatok. Furcsa módon én is vívódok magammal, pl. beszéltem már magamhoz is tükörben, úgymond a sötét énemhez szóltam ill. az szólt vissza... Nem, nem vagyok skizofrén, nem úgy kell felfogni, hogy olyankor személyiséget váltok, csupán a lelkiismeretemhez próbálok beszélni. Néha le tudom gyűrni a rosszat, de amikor nem, az nagyon rossz. Olyan kb. mintha bele lennék ragadva egy tó közepébe, amiben víz helyett kátrány van és csak húz lefelé... Közben pedig fázik a lelkem (tudom, ez nagyon furcsának tűnhet így leírva), érted, ülök a meleg szobában, olvasgatok pl. és érzem belül a hideget.


Bocsi, hogy nem tudtam érdemi választ adni, csak ez jutott eszembe.


Ui.: szerintem azért vagy akkor a legerősebb, mert akkor tör rád az életösztön. Én pont attól félek, hogy egyszer kifogyik belőlem ez az ösztön...

2013. dec. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!