Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tahoság az ablak párkányon...

Tahoság az ablak párkányon ülni? Te tahoságnak tartod, azt aki ott ül?

Figyelt kérdés

A suliban a párkányon ültem szünetbe, nem hittem, h ogy ez zavar bárkit is, de a tanár mikortól be nézett, azt mondta húzzáak le onnan, mondtam, hogy csukva az ablak, nem esek ki, mire mondták, hogy akkor is mondtam, hogy de nem töröm ki!

De azt mondta a tanár nem az a baj, hanem tahoság!

Az? Te tahoságnak tartod, aki a párkányon ül?



2013. dec. 31. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, annak tartom.
2013. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
le se szarom,hogy ki hol ül.
2013. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én meg full lszarom hogy egy nagyokos tanár szerintent ki aháság és minnem.

Szerintem nem az, de nem is biztonságos, úgyhogy ne ülj ött, az üveg csak látszat biztonságot ad ha vekony és régi.

2013. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem tahóság csak veszélyes ezért szólt rád
2013. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az ofö mondta, hogy engedi, de ha valamilyen tanár bejön, és ránk szól emiatt, akkor menjünk le onnan. De ez csak a földszintre vonatkozik.
2013. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, azt kihagytam, hogy nem tartom tahóságnak. Vannak sajnos ilyen tanárok, abban élik ki magukat, hogy a létező összes dologba megpróbálnak belekötni.
2013. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igazából teszek rá!
2013. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Móta megkezdődött a suli (9. osztály), csomószor ülök ott. Szerintem nagyon kényelmes. :D Addig ülök ott sokszor ameddig a tanár be nem jön, szembenézünk és nem szólnak semmit.
2014. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is mindig ott ülünk , nálunk azért hisztiznek a tanárok hogy letörjük a fűtőtestet , vagy van 27 szék , mindenkinek jut ..
2014. febr. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!