Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy saját...

Miért van az, hogy saját bevallásuk/leírásuk/ alapján, magányos -barátra vágyó emberek, valójában nem is akarnak barátságot?

Figyelt kérdés
Itt annyian" sírnak-rínak",hogy egyedül vannak és romokban az életük,szeretnének barátokat,-ha viszont felajánlod,hogy te szívesen beszélgetsz,barátkozol akkor egyikük sem válaszol? Miért? Mert akkor már nem lehetne panaszkodni,hogy egyedül vannak? Szerettem volna egy ilyen baráti kört ,nehezen ismerkedőknek,bizalmatlanoknak,de ekkor már egyikük sem olyan lelkes. Most akkor magányosak vagy csak unatkoznak?
2014. jan. 1. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megjátszák magukat,vagy nem bíznak meg benned annyira,hogy bármit is elmondjanak neked.
2014. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyikük válaszol, amelyik meg válaszol, nem képes kijönni a gép elől akkor sem, ha a szomszéd utcában lakik. Így is sokat ülök a gép előtt, kivétel nélkül mindenki csak a neten akar beszélgetni. Nincsenek barátaim, alig várom, hogy valaki hajlandó legyen velem találkozni, de amint rátérek, hogy konkrétan mikor, ködösít, ígérget, majd eltűnik.
2014. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Tudom miről beszélsz,az este volt itt néhány oylan magányos ember aki be volt sózva egy darabig. Na majd ők most megmutatják, változtatnak meg stb.

Én le akartam őket oltani, de nem tettem. Pedig jól tudom hogy az az átmeneti megvilágosodás csak ideig óráig, max 1-2 napig tart náluk. Utána lenyugszanak és élik tovább a szánalmas kis életüket, majd karácsonykor és szilveszterkor megint nekiállnak nyavalyogni...

2014. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Lehet hogy cikinek erzik hogy valaki ezert baratkozik veluk. Sajnalatbol vagy egyutterzesbol. Vagy csak nem szeretnek interneten beszelgetni.

Viszont ha konkret baratkozasi cellal irnak ki valamit es ugy sem valaszolnak.. hat nem tudom. Nagyon ellentmondasos. Lehet hogy meggondoltak magukat, nem szimpi nekik a level iroja valamiert, epp elment a netuk vagy nincs ra idejuk, ki tudja...

2014. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2-el tökéletesen egyetértek,.Egyébként én nem sajnálatból barátkozom,csak érdekesnek tartom a visszahúzódóbb embereket,-sokuknak nagy lelke van és keménynek érzik a körülöttük rohanó világot.DE vannak olyanok is akiket képtelen vagyok megérteni,sok az ellentmondás,ködösítés.
2014. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Hello, szia itt vagyok!

Ezeknek az embereknek nincs valszeg önbizalmuk, sok csalódás érte őket, megbántották, kihasználták őket, félnek az újabb csalódástól, félnek az emberektől, nem mernek barátkozni, kapcsolatokat kiépíteni. Azt hiszik, hogy lúzerek. Valszeg azért, mert valaki/valakik valaha ezt éreztették velük. ne adj isten szoronganak, lelki betegek.

Visszautasítanak, mert félnek, és mert biztonságosabb az eddig megszokott és kiépített burok..

És senki nem vágyik olyan szeretetre, barátságokra mint ők..

2014. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ha komolyan barátságot keresek,válaszolok,mindenképp reagálok...mert megtettem azt a gesztust felém hogy őszintén érdeklem...ha valaki megteszi a fáradtságot és ír mindig válaszolok kivétel nélkül,később már lehet ő nem válaszol az mellékes...engem inkább utóbbi bánt,hogy szépen lekopnak az emberek évek vagy pár napok után is...szóval aki nekem ír az felém tesz egy gesztust és azt mindig értékelem! Amúgy lehet nem si egy korosztály a két ember így nincs közös pontjuk sem..nem nagyon lehet két külön élethelyzettel mit kezdeni,mert a kiskamaszok még éretlenek és bizonytalanok velük hiába beszélgetsz a világról...
2014. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert unatkoznak, és közben meg tele vannak haverokkal, vagy antiszociálisok, esetleg depisek és nincs erejük változtatni.
2014. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én visszaírtam egyszer valakinek (bár nem ilyen egyedülvagyokos kérdést írtam ki) és tökjó beszélgetés alakult ki:) Igaz, megszűnt egy idővel de attól még jó volt:) Találkozni nem találkozhattunk volna mert az ország 2 ellentétes végén voltunk. Ezt csak azért mondtam el mert van ilyen is, és én úgy vettem észre hogy előbb alakul ki beszélgetés a nem-barátkeresős kérdésekből, mint a barátkeresősökből:)
2014. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és ha meggyőződök arról, hogy ki az, akivel beszélgetek (ne a baltásgyilkos legyen, meg hasonlók), akkor minden további nélkül találoznék vele, ha budapesti az illető:)
2014. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!