Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha beszélek egy indiaival és...

Ha beszélek egy indiaival és zavar a bőrszíne, akkor rasszista vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék az lenni :(

Ja és ha elmennék Indiába lakni (csak tegyük fel, nem tudom milyen lenne ott), akkor melyik kasztba tartoznék? Melyik a legszegényebb és leggazdagabb kaszt?

Előre is koszi, bocsi ha bénának tünök xd :)



2014. jan. 2. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz ugyanúgy utálják a barnább bőrszínűek a fehér embert. Nem tudom hova tartoznál szerintem középrétegbe, és nagyban függ attól hogy mennyi lóvéval mész oda
2014. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy az, én nem vagyok rasszista mégis valamiért kicsit másképp viszonyulok a más bőrszínűekhez. Nem azért mert előítéleteim lennének, csak lehet, hogy szokatlan. Lehet veled is valahogy így van.

A kasztokról annyira nem sok mindent tudok, csak annyit, hogy a legszegényebbek az "érinthetetlenek", de nem azért mert olyan szentek lennének vagy ilyesmi, hanem mert mocskosak, nincs semmijük. Egy kasztba bele kell születni, nem tudom, hogy a bevándorlóknál, hogy intézik a dolgot.

Úgy gondlom előbb állampolgársági jogot kell szerezni.

2014. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy idegenkedsz valakitől, aki más, még nem jelenti azt hogy rasszista vagy. Ösztönszerűen benne van az emberekben, hogy a megbízhatóságot keresik, és ez igaz az emberi kapcsolatokra is.
2014. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!