Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek hogy indul (t) a reggel?...

Kinek hogy indul (t) a reggel? Milyen a kedvetek? Nekem elég lehangolt, de próbálok tenni ellene. :-) :/

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából nemrég indult, és szokatlan is hogy ilyen későn keltem, de éjjel nem aludtam. Nem valami jó a kedvem, nemsokára mehetek főzni, a derekam is fáj egy kicsit amihez meg túl fiatal vagyok, de hát már megszoktam...
2014. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Viszonylag jól, érdekes volt a reggeli köd.

Mindemellett kicsit fáradt vagyok, és tök szívás a mai napom meló szempontjából. De már csak 8 és fél óra..

2014. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egész kellemesen, 9.30ra beállítottam az ébresztőt,hogy lassan kezdjek visszaszokni sulira és ne 11kor keljek. Szóval felkeltem ébresztő előtt pár perccel, azóta átbotorkáltam a géphez és itt vagyok. Mivel mára nincsen semmi terv csak a láblógatás, és holnap találkozok a barátommal ezért tök jó. :D
2014. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit masnaposn es faradtan indulta reggel.vagyis meg itt vagyok az agyba. Tegmap megittuk meg a maradek piat ami szilveszterrolmaradt.
2014. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig mocorogtam, de csak most sikerült kikászálódni. Aztán gondoltam egyet és kilyukasztottam a fülem, lealkoholoztam, és most örülök a fejemnek, hogy újra tudok fülbevalót hordani. Előre görcsbe rándul a gyomrom, ha eszembe jut, hogy ma már tanulni kéne.
2014. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éjszaka hánytam és ment a hasam, kb. 5 órát aludtam megszakításokkal. Egyszóval: fantasztikusan.
2014. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!