Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van annyi lehangolt és...

KZitus kérdése:

Miért van annyi lehangolt és szomorú ember? Csak egy életünk van, nem mindegy mivel töltjük meg mindennapjainkat.

Figyelt kérdés

Itt ezen az oldalon is sok lehangolt, kiábrándult ember ír.

Mindenkivel előfordulhat ez olykor-olykor. Ez természetes és korfüggetlen.

De egyre gyakrabban találkozom ilyen emberekkel. Miért?



2013. júl. 9. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

ha olyanok mint én azért, mert semmi okuk ezen a világon élni. Ha megismered, a embereket és hogy hogyan is működik a vliág egyből nem tűnik minden olyan szépnek.

Általában (NEM MINDIG!) ezek az emberek bölcsbbek az átlag, boldog embernél. Fejlettebb a gondolkodásuk. De persze lehet, hogy ez csak pont azokra igaz akiket ismerek.

2013. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Pietrosol válasza:

Szia!


Mert az emberiség a kényszeres gondolkodás állapotában él. Gondolata folyton a múlt keserűségein és a jövő reménytelenségén jár. Csak egy állapotot mellőz, ez pedig a jelen pillanat, pedig ezen kívül semmi nem létezik.

2013. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo honnan tudod hogy Csak 1 eletunk van?
2013. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert az élet sz*r, és az bizony lehangoló, hogy az egyetlen életünk bizony az.
2013. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mert pesszimisták
2013. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én pont az ellenkezőjét vettem észre.

annyi boldog és jókedvű ember van

2013. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5.: Pontosítanék. Inkább realisták.
2013. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
lófaszt realisták pesszimisták
2013. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az, hogy realisták, pesszimisták vagyunk nem a saját gondolkodásunkon múlik?

Nem attól válunk lehangolttá, ha hagyjuk hogy mások lehangoljanak?

Nem minden a gondolkodásunkon múlik elsősorban?


Ha valaki azt az egy életét sem tudja vidámsággal, jó kedvel megtölteni, miért legyen még egy élete? Vagy hogyan érted?

2013. júl. 9. 19:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert nem úgy nézik a világot, hogy "de jó van 1 kiló kenyerem" hanem úgy, hogy "a francba, csak egy kiló kenyerem van". Nem értékelik azt amijük van hanem azt keresik amijük nincs. Én azt hiszem boldog vagyok mert hiába veszekednek a szüleim egymással és ha közéjük állok egyikük meg is ver azért mert védem a másikat hiába veszekednek velem minden nap és vágják a fejemhez, hogy számukra csak teher vagyok egy semmire kellő haszna vehetetlen dög és legszívesebben beadnának egy gyermek otthonba de nem akarják, hogy rosszat gondoljanak róluk és jobb lett volna ha egy fiú születik helyettem mert ők csak fiúkat akartak. Ezek mind hiába hogyha vannak barátaim akikkel jól érzem magam és szeretem őket és ők is engem. Igaz, az otthoniakról ők nem tudnak de nem baj. Én boldog vagyok azt hiszem. :)
2013. júl. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!