Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, ha egész...

Ti mit gondolnátok, ha egész éjszaka nem menne haza a párotok?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit összevesztünk, de szerintem ez nem ok arra, hogy elmenjen kora délután és reggel hétkor jöjjön haza. Közbe hívogattam párszor meg sms-t is küldtem, mert azért aggódtam is, hogy nincs-e valami baja. De nem reagált semmire. Reggel hétkor hazajött és mintha mi sem történt volna, tök természetes, hogy ő állítólag a haverjánál töltötte az éjszakát se szó, se beszéd. Mondtam neki, menjen akkor vissza oda,ahol eddig volt. De csak folyton ölelget, meg rajtam lógna. Kérdeztem nem vette észre, hogy csörgött a telefonja? A válasz nem, mert le volt némítva. Persze és gondolom 16 órán keresztül a telefonjáára se nézett...
2013. jan. 26. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen ugyanarra, amire most te is. Hogy hazudik és biztosan nem a havernál volt, hanem valami nőnél. De ettől még nem biztos, hogy így is van és nem mond igazat. Viszont piszkosul berágnék, egy hétig tuti jobban tenné, ha kerülne és ezentúl résen lennék. Nekem egyszer kell eljátszani a bizalmam, utána nagyon nehéz visszaszerezni. Meg kell leckéztetni, nehogy azt gondolja, hogy ezentúl ezt akárhányszor eljátszhatja veled, még ha csak tényleg a haverjánál is töltötte az éjszakát. Ez nem problémakezelés, hanem konfliktuskerülés és még el is várja, hogy utána te is úgy tegyél, mintha mi sem történt volna.
2013. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjed a lehető legdurvább megoldást választotta. Az az érzésem, soha nem fogod megtudni, hol töltötte ezt az éjszakát. Azért arra kiváncsi lennék, ha te reagálnál egyszer így, mit szólna hozzá. Ha történetesen magaddal vinnéd a gyermekedet, nem venné komolyan, ha pedig otthon hagynád esetleg az ő felügyelete alatt, te lennél szemében a legrosszabb és leggonoszabb anya. Tiztázzátok a dolgot, hogy soha többé ne forduljon ez elő. Ha összevesztek, forduljon inkább a fal felé, vagy feküdjön át egy másik ágyra.
2013. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azért tudni kellene,min vesztetek össze,és kinek volt igaza...

Azért,mert Valaki ide ír a gyak.kérd.-be,lehet,hogy abszolút nincs igaza.

Lehet,hogy beokoskodtál neki,mert ok nélkül nem lép le senki egész éjszakára.Azon meg ne csodálkozz,hogy nem reagál a telefonra.

De hát ki tudja,mi volt(?)

2013. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nos, olyan nagyon csak nem bánthatta meg szegénykét, hogy azután meg másnap reggel hazaérkezve még ő bújik... tehát gyanítom, hogy inkább ő érzi magát bűnösnek egyrészt a veszekedés miatt és azért, hogy így reagálta le a dolgot. De akkor sem ez lett volna a módja, kicsit hamarabb is gondolkozhatott volna, mielőtt a kérdező halálra idegeskedi magát, hogy hova tűnt egész éjszakára a párja!
2013. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
azért vesztünk össze, mert szerinte az természetes, hogy ő más nőkkel olyan kedvesen beszél, hogy szépségem, elbűvölő mosolyod, stb stb... és mondtam neki, hogy ez nekem nem esik jól..
2013. jan. 26. 13:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj... ezek után lehet, hogy mégis helytálló az első gondolatom... első válaszoló vagyok :D
2013. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolnék, még aznap éjjel összeraktam volna a kis pakkját és kiraktam volna az ajtó elé egy cetlivel hogy mehetsz is vissza oda ahol eddig voltál. Ennyi.
2013. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Full ideg lennék, hogy nem reagált a hívásaimra egész este én meg aggódhattam, hogy egyben van-e még. Meg amiatt is dühös lennék, hogy milyen gyerekes módon reagált le egy vitát. Becsapni az ajtót és eltűnni egész éjszakára, szívatni a másikat azzal, hogy halálra aggódja magát, ez nem valami érett viselkedés.
2013. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a 3-as válaszoló vagyok:)))

Jaaaaaaaaa,igazad van!

Ne haragudj,de a Párod szerintem egy nyálas kis kancsó,azért is simult,mikor hazament.És ráadásul tapintatlan.Alapból kellene tudni intelligencia dolgokat!

Sajnos az én Barátnőm is szokta bicskával enni a vattacukrot,amikor a volt férjétől úgy köszön el a telefonban,hogy "na csóközön édes"!Ilyenkor gondolom magamban,hogy istenem,mennyi bunkót hord magán a Föld...:)

2013. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A férjed is ember, neki is vannak érzései. Nyilván nem "csak úgy" vesztetek össze tegnap, hanem komoly oka volt. Nem tudott mit kezdeni a helyzettel, inkább elment a haverjához, tehát megfutamodott a probléma elől. Lehet, hogy a haverjával megbeszélték, aki nem pszichológus és azt tanácsolta, hogy foglalkozzon veled többet, az majd megold mindent. Ez magyarázza, hogy miért lóg rajtad. Viszont meg kéne beszélnetek a tegnapi vitát, hogy miért volt, ő hogy látja, és hogy azért az se járja, hogy szó nélkül eltűnik, mert mi lett volna, ha történik vele valami és te vagy az egyetlen ember, akinek ez feltűnik záros időn belül, hisz vele élsz. Neki hogy esne, ha elmennél, nem adnál életjelet és azt se tudná, hol keressen? Nem kell vele veszekedni, csak próbáld vele megértetni, hogy ez neked probléma, és most qrvára nem vagy összebújós kedvedben ezért se, meg azért se, mert a tegnapi vita nem lett megoldva. És sose feltételezd a párodról, hogy hazudik, amíg nem ad rá okot, mert oda a bizalom. Bizalom nélkül meg megette a fene. Ha a haverjánál volt, hidd el, és így közelíts a témához. Kérdezd meg, hogy miért ment oda ahelyett, hogy megbeszéltétek volna a dolgot, stb. Mert te szeretnéd megbeszélni, mert képtelen vagy arra, hogy másnapra elfelejtsd a kiváltó okot, hisz nem lett megoldva. Sok férfi nem tudja elmondani az érzéseit, inkább elfolytja és várja, hogy a gond magától megoldódjon. A nők meg közben megőrülnek ettől és mindenfélét képzelnek a párjuk viselkedése mögé, hogy magyarázni tudják azt, ilyen pl. a szerető. Egyáltalán nem biztos, hogy egy nőcskéhez ment, sőt én inkább elvetném ezt a lehetőséget. Beszéljétek meg szépen!
2013. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!