Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan, ha bajuk van velem,...

Sokan, ha bajuk van velem, miért azt az utat választják a lerázáshoz, hogy többet nem is írnak vissza már?

Figyelt kérdés

Akárhol interneten, ahol lehet üzenetet írni, chaten vagy pl. itt. Sokan miután elegük lett belőlem, baja van velem, inkább többé nem is válaszolnak semmit. De nem lenne emberségesebb, ha szépen leírnák, mi a gondjuk, és aztán meg megkérnének, hogy hagyjam abba a nekik való írogatást?

Miért nem tudnak így, kedvesebben lerázni?


2014. jan. 4. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyenek az emberek...
2014. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszintbbnek nehezebb lenni, meg abból indulnak ki az emberek, hogy sokan nem képesek elfogadni az igazságot vagy nagyon megsértődnek miatta. Ötleted sincs, hogy miből lehet elegük?

Az ember ember marad. Egyébként olyan is lehet, hogy valaki nem tud rá mit reagálni, vagy éppen nincs olyan hangulatában, később meg megfeledkezik róla.

Ez a legegyszerűbb mód. Neked persze szar, mert kattogsz rajta, miért csinálják ezt, de, ha szándkosan csinálják, őket ez nem érdekli. (Vagy, mint írtam fentebb is: nem akarnak megbántani.)

2014. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem futott még át az agyadon, hogy kissé idegesítő lehetsz? Ráragadsz az emberre, mint egy pióca, és csak írsz, meg írsz, meg írsz tök érdektelen dolgokról... Nem azt mondom, hogy így is van, de én az ilyenekkel szoktam ezt csinálni.
2014. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem akarnak megbántani.

Lehet, hogy célozgattak már rá valahogy, de nem vetted a lapot. Annyira konkrétan meg inkább nem akarják mondani, mert az bántó lenne. Inkább csak "eltűnnek", de végül is ez is egy "válasz".

2014. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!