Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan lány rajtam kívül,...

Van olyan lány rajtam kívül, aki utálja a parfümöket, smink cuccokat, ékszereket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 14:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
biztos:D
2009. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Utálni nem utálom őket,de nem sminkelek,parfümözök,nem hordok ékszert magamon.Sőt,a ruhavásárlásnál is képes vagyok hisztizni.Nem szeretem :D
2009. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fújom be magam, nem szeretem órákon át az uzleteket járni, az inkább idegesíto mint szórakoztató... Ékszert sem tudok elképzelni magamon, nem birom a puccos helyeket meg ezt a báli stílust, meg ilyen csajos dolgokat, viszont smink nélkul nem létezem... Érdekes:)
2009. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Én nem utálom,de gondolom mé utálod:)
2009. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

sminket SOHA

ékszert SOHA - még a kis fa cuccokat (karkötőket :D) szeretem, de nemesfémet ... azt nem :D

parfüm - nem gyüjtöm őket (mint egyesek) és nem is abban fürdöm :D

vásárlás - ÚTÁLOM


20 vagyok

2009. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

vásárlás- nem igazán szeretem, idegbaj kerülget ha 2 óránál több időbe telik

parfüm- azt szoktam használni, persze nem úgy, hogy mindenki elájuljon tőlem

smink- soha nem szoktam ( nem is tudok :D )

ékszer- lehető legminimálisabb

2009. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Evelynn ***** válasza:
100%

hm... milyen lányok vannak...

nem ismerek ilyet...egyet sem... még a legzárkózottabb osztálytársam sem ilyen...


Én személy szerint odáig vagyok az összesért amit leírtál.. :)

smink, ékszer, parfüm... szebbé teszik az életet! :)))

2009. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Én sem igazán vagyok oda ezekért a dolgokért. A vásárlás egy óra elteltével bosszant, ha nem találtam semmit, de azért jó új cuccban menni a suliba. Ékszert nem igazán viselek, mert idegesít, ha beleakad valamibe vagy csörög. Sminkelni sem szoktam magam, szerintem attól csak rondább lesz valaki, ha kimeszeli a fejét alapozóval és vastagon kifesti a szemét. A parfümöket sem szeretem, van egy lány az osztályban, akihez egy méternél közelebb nem megyek meg meg lehet fulladni a parfümjétől.
2009. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
66%

Fuh megérkeztem az igazi kánaánba ezt komolyan mondom vagyis írom na ilyen barátnő kellene nekem . :D

üdv. :D

2009. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Komoly??:O Korod?:D
2009. dec. 5. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!