Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A divatos márkás cuccokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A divatos márkás cuccokat hordó srácoknak miért olyan könnyen csajoznak be?

Figyelt kérdés

Mindig a nagy divatos srácokat látom csajokkal mászkálni, meg osztálytársam is nagy divat gyerek, és minden 2. héten más csajjal jár.

A csajok azért mennek ennyire az ilyenekre, mert látszik az ilyen srácokon, hogy van lóvájuk divatos drága márkás cuccokba járni, akkor le lehet őket húzni pénzügyileg?


2012. márc. 3. 20:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Nem azért. Mert egyszerűen jól néznek ki és kész. Meg mi lányok imádjuk a divatot és elvárjuk ugyanezt a fiúktól is.Ha már én adok magamra és veszem a fáradságot h jól nézzek ki akk a pasimtól is elvárom ugyanezt.
2012. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
43%

páwa ge.cik.

szétbasznám a fejét egy ilyennek egyszer.

a több évi stressz meg gyilkolási vágyamat kiadnám rá.


MEDIA...

2012. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Mert az ilyen srácok azt hiszik megkaphatnak mindenkit, meg sem fordul a fejükben, hogy esetleg ők kevesek bárki mellé. Tele vannak önbizalommal. Próbálj meg egyszer határozott lenni és bízz magadban.
2012. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért is olyan jó az, ha minden 2. héten más csajjal jár?

A divat meg a márkafétis meg retardáltaknak való.

2012. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.


Fogjunk össze! Én is gyűlölöm az ilyeneket! És megszól engem hogy Fankadelit és Kárpátiát hallgatok és magyar pólóba és melegítőbe jövök iskolába. Mert az ő rózsaszín toppja jobb! Egyébként azért mert manapság az a menő ha valaki b*zi! És ezek az olyan lányokat szedik fel akik k*rvák! Tehát olyanok akikhez odamész nyalizol nekik kicsit mint egy selyemfiú és ezt mind azért csinálják egyébként hogy Fankát idézzem: A férfiak elhitték hogy menő folyton nőzni! De milyen férfi aki egy ösztönt se tud legyőzni! És ők elhiszik a nők hogy milyen menő vagy és ari hogy megint Fankát idézzem: A nők meg elhitték, hogy lehetnek férfiak, a pokol szócsövét úgy hívják, hogy média és együtt érző és kölcsönösen elkezditek ölelgetni egymást tulajdonképpen! Ne legyetek ezekre irigyek! Ezek nem élnek! Inkább legyek reménytelenül szerelmes mint egy sose szerelmes hazátlan gizduló kis suhanc senki!

2012. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
És még megjegyezném ezekben nincs egy szem érték sem! Ezek önálló gondolkodás nélküli másolt kis senkik! Én inkább kimondom a véleményem!
2012. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Irigy, már biztos hogy terrorista leszel :D:D
2012. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
6%

5/5nek

a külömbség csak az hogy neki lessz csaja ő bele veri.

neked nem lessz és csak a falba verheted max.

ahelyett hogy neki esnél inkább gondolkozz el azon hogy mi lenne ha te is normálisan öltözködnél.


kedves kérdező hogy neked is válaszoljak.

neked melyik jön be jobban egy szépn felöltözött csaj vagy aki ugyöltözik mint egy szakadt csöves

2012. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
74%

Nekem például egyáltalán nem jönnek be. páva b*zik..

16/l

2012. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
Miért ilyen nevetségesen szánalmas itt mindenki?Miért kell mindig rákenni minden légből kapott fas*ágot ha csak egy pár emberre igaz.Nem mondom senkire hogy kövesse feltétlenül a divatot,de igenis adjon magára,nézzen ki jól ha én se szakadt rövid ujjúba meg koszos mackóba járkálok.Legyen saját stílusa,vonzó megjelenése,finom illata és legyen ápolt.Szerintem egyáltalán nem eget rengetően hatalmas kérés.
2012. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!