Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 35 éves férfi mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves férfi mit akarhat egy huszonéves lánytól?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szexet. Egészséges gyereket. Honnan tudjuk?? :D
2013. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
és egy 33 éves egy 19 évestől ?:D
2013. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem olyan nagy korkülönbség, hogy így csodálkozni kéne, hogy mit akarhat.

Húszéves is akarhat csak szexet húszévestől, nem?

Meg mondjuk minden pasi azt akarja, tök mindegy, hogy hány éves.

2013. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bino ***** válasza:
100%

3.-nak igaza van.

Ráadásul ez nem is nagy korkülönbség, szerintem.

2013. szept. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35 és huszonéves szerintem nem korkülönbség. Mind a kettő fiatal.
2013. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem akkora korkülönbség, hogy alapból rosszra kelljen gondolni.
2013. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok, vagyis huszonéves. Feleség és anya. A férjem ugyan csak 30 éves, de akkor miért is akarhat csak szexet egy huszonévestől egy 35 éves férfi? Amikor simán egy huszonévestől akarhat és kaphat is akár egy komoly kapcsolatot, házasságot, gyereket.

Amúgy lehet a 35 évesnek még komolyabb szándékai lennének, mint egy 25 évesnek az adott, huszonéves lánnyal.

De persze akarhat akár csak szexet, de simán többet is.

Ez a korkülönbség egy ilyen szituációban már nem sok. Az adott felektől függ, hogy mi lesz a sorsa egy ilyen kapcsolatnak és nem a korkülönbségtől.

2013. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főleg a 7-esnek, meg persze a többieknek is. Nem gondoltam végig. Bocsi.
2013. szept. 27. 09:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor 30-on túli és 19-23 éves csajról van szó akkor azért elég gyakori, hogy a pasi a csajszi naivitására utazik. Nekem is volt egy tanfolyamos tanárom, aki sokkal fiatalabbnak nézett és jött gagyi szöveggel, hogy utánna jól megdöngethessen. Végül sértődés lett a vége.
2013. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na mit akarhat bármikor is egy fiú egy lánytól? (jó, talán oviban még nem, bár én akkoriban a seggükre vertem a lányoknak és meghúztam a hajukat ismerkedés gyanánt)


De ettől még nincs kizárva szerintem, hogy más tekintetben is jól kijöjjenek.

2013. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!