Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok hozzá,...

Szülők, mit szólnátok hozzá, ha a huszonéves, már különélő fiatok Karácsony előtt közölné, hogy homoszexuális és barátja van?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 14:08
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
89%
Meghívnám vacsorára a barátjával együtt.
2013. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha 20 éves lesz a fiam, már nagyon nem fog tudni meglepni, mert azért biztos lesznek előjelei, hogy milyen a szexuális hovatartozása. Remélem lesz olyan a kapcsolatunk, hogy nem vár 20 évet, ha valamit el akar mondani.


Egyébként sajnálnám, mert nem lesz könnyű élete, rengetegen fogják bántani, de igyekeznék elfogadni úgy, ahogy van.

CSatlakozom az elsőhöz, meghívnám a párját, kíváncsi lennék ki ő.

2013. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
83%
Erre a kérdésre,valószínű hogy én leszek az élő példa:P Bár kicsit félek még az egésztől:(
2013. dec. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Szerintem nálam semmilyen jele nincs, hogy meleg vagyok azon kívül, hogy nem volt még barátnőm.
2013. dec. 10. 14:16
 5/53 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálnám hogy akkor tudtam meg, mikor már külön él, de Karácsony egyik napján elhívnám egy ebédre a barátját, hogy akkor hadd ismerje meg a család is :)


Még nincs gyerekem, de azt már most eldöntöttem, hogy nem fog számítani a szexualitása, amíg egy olyan embert szeret aki tisztességes és vigyáz rá és viszont szereti őt :)

2013. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
54%

Hát ha az én fiam lennél, szerintem köpni nyelni nem tudnék amikor közlöd, aztán szépen lassan barátkoznék a gondolattal.

Nyilván nem tagadnálak ki meg ilyesmi, de azt nem engedném meg első körben, hogy a választottadat hazahozd karácsonykor. Kövezzetek meg érte nyugodtan.

2013. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
79%

Én meg szeretném ismerni a választottját, erre a karácsonyi jövés-menés remek lehetőség.


Egy szülőnek minden olyan hír nagyon nehéz, ami azt jelzi előre, hogy a gyerekének valami nehezebb lesz az életben. Homoszexuálisként biztosan nehezebb megtalálni a lelki társat, mert eleve kisebb a "választék" és körülményesebb ismerkedni is. Az egyetlen, ami miatt félnék, hogy nehéz lesz számára megtalálni a boldogságát, de egy szülő ilyesmi miatt nem szereti kevésbé a gyermekét.

2013. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
74%
Hát, azért azt sejted, hogy anyukádék hogy állnak a melegekhez. Konzervatívak, vagy toleráns típusok? Mit mondtak pl. ha a hírekben látnak egy melegfelvonulást? Eddig ez tabutéma volt nálatok, vagy szoktak véleményt mondani a melegekről?
2013. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
39%

Hát bennem egy világ omlana össze.

De a te szüleidet te ismered, te tudod hogy állnak a melegekhez.

2013. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
42%
Egyet értek az 1. válaszolóval. De egyébként érdekelne, hogy miért lényeg, hogy Karácsony előtt? És mi van, ha utána?
2013. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!