Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy NE legyek r*banc? (többi...

Hogy NE legyek r*banc? (többi lent)

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok és sokak szerint én vagyok az osztály r*banca pedig még szűz vagyokok stb..ezért azt hiszik, hogy fogdoshatnak..a jegyeim kb. 3-4esek :) segítseteek! hogy lehetnék úgy "nem r*banc" hogy közbe megmaradjon a népszerűségem?:))

#tini #iskola #osztályélet
2014. jan. 5. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

???

Ebből semmit sem tudtam meg - pl. hogyan öltözöl, milyen a viselkedésed, stb... .

2014. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélytelen. Fogadd el a sorsod!
2014. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Na akkor most mi is van ? Talán ha leírnád érthetően, akkor meg is értenénk.

De figyusz, az én osztályomban illetve az ismeretségi körömben azok vannak r* bancnak tartva akik, mindenüket kirakják, állandóan azt hajtogatják, hogy ők milyen érettek és x pasival kavartak, rendszeresen felvilágosító órát tartanak (leszarva hogy csak őket érdekli az egész mizéria), 100% -ig érdektelenek a tanulással és a jövőjükkel kapcsolatban,( az meg utálva és lenézve van, aki ennek az ellenkezője) mondván apuci és anyuci eltartja őket. Mindenük, hogy megfeleljenek az elcseszett, média által diktált elvárásoknak és minnél mélyebbre süllyedjenek. Mindig a fiúk körül legyeskednek, pláne ha azok idősebbek. Eljátsszák tesiöltözőben, hogy megb * sszák egymást, rángatják más csajokról a cicifixet és mindenkinek a pofájába pucsítanak a tangás seggükkel. Hagyják, hogy fogdossák őket a fiúk, bíztatják is őket rendesen.

Ha a helyedben lennék én inkább meghúznám magam. Nekem nem ér annyit ez a marhaság, hogy r* bancnak tituláljanak. Hidd el, te se azért vagy népszerű mert annyian szeretnek. Jó rólad pletykálni, ezért nyalják a p* csád. Vagy a népszerűséged irigylik és azt hiszik, ha veled vannak, akkor ők is "menők" lesznek.

Kicsit jellemezhetnéd magad, többet tudnánk mondani a helyzetedről.

2014. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

szval...

elég gyakran vagyok bunkó köcsög másokkal de ettől valamiért jól érzem magam..sokat sminkelek és ha már nem úgy van a hajam ahogy annak lennie kéne rögtön a mosdóba szaladok..nem nagyon rakom ki semmimet de van pár olyan pólóm amiből kilátszik az aminek nem nagyon kéne..és az a helyzet hogy nem zavar ha fogdosnak..de néha már én utálom magam amiért ilyen vagyok..

2014. jan. 5. 19:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak rajtad múlik, hogy ilyen maradsz-e. Azonban ez a szeretek mással bunkózni dolog, nem túl szimpatikus a legtöbb embernél. Nem azért mondom ezt, hogy piszkáljalak és Teréz anyát játsszak neked, de középiskolában lehet, hogy pofára fogsz esni. Nem fogja mindenki tudni, hogy te vagy a nagyvagány xy, ha pedig olyan osztályt fogsz ki, amelyik nem tolerálja a bunkózásodat, elég végtermék évek elé fogsz nézni.
2014. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, ez a probléma veled:

"elég gyakran vagyok bunkó köcsög másokkal de ettől valamiért jól érzem magam..."

Ha ilyen vagy, akkor ne csodálkozz rajta, hogy r_bancnak is szólítanak.

Az ilyen iskolai népszerűségek mulandóak - kár ebbe beleélned magad.

Legyél kedvesebb másokkal, vagy ne foglalkozz velük, hanem inkább tanulj jobban.

2014. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, panaszkodsz, hogy ler.bancoznak, aztán leírod, hogy r.bancként viselkedsz, és még élvezed is. Akkor most mit is akarsz?
2014. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló!

az hogy bunkó vagyok másokkal az nem r*bancos viselkedés :)..a r*bancos viselkedés az az lenne ha mindenkivel lefeküdnék stb..:)

2014. jan. 5. 20:56
 9/17 bumbi02 ***** válasza:
100%
Tévedsz. Az a r*bancos viselkedés, hogy hagyod hogy akárki fogdosson, és még csak nem is zavar.
2014. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha bunkó vagy másokkal, akkor miért lennének kedvesek veled? Ez erről szól.
2014. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!