Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy NE legyek r*banc? (többi...

Hogy NE legyek r*banc? (többi lent)

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok és sokak szerint én vagyok az osztály r*banca pedig még szűz vagyokok stb..ezért azt hiszik, hogy fogdoshatnak..a jegyeim kb. 3-4esek :) segítseteek! hogy lehetnék úgy "nem r*banc" hogy közbe megmaradjon a népszerűségem?:))

#tini #iskola #osztályélet
2014. jan. 5. 18:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"sokat sminkelek és ha már nem úgy van a hajam ahogy annak lennie kéne rögtön a mosdóba szaladok..nem nagyon rakom ki semmimet de van pár olyan pólóm amiből kilátszik az aminek nem nagyon kéne..és az a helyzet hogy nem zavar ha fogdosnak" Ezt változtasd.

"elég gyakran vagyok b0nk0 kócsag másokkal de ettől valamiért jól érzem magam" Meg ezt se ártana. Nem feltétlenül jelent a ribnanc olyat, aki mindenkivel összefekszik. Mára megváltozott a jelentés, senkit se érdekel mi volt régen. (Leírom a választ és még azt írja trágárkodok. Vicc.)

2014. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nem olyan baj ha kicsit kivagott a polod, de ne a melltartodig legyen kivagott. Az se olyan nagy baj ha sokat sminkeled magad. Max akkor ha rondan es szinte belehalsz ha az osztalyfonokod pl az osztalyfonokod lemossa a sminked buntetesbol(volt egy ilyen osztalytrsnom). Attol, hogy egy kicsit elengeded magad 1-1 buliban es tancolsz a fiukkal az se ep ri.ancoskodas, de az ha a melltartod is kilog es minden szamnal mas fiuk fogdosnak meg smarolnak az mar ri.ancossag. Az, hogy lenezoen es bunkon viselkedsz az osztalytarsaiddal, ratessz egy lapattal, hogy leri.ancozzanak es ne legyenek kedvesek veled.

Valasztanod kell vagy ugyanilyen maradsz, persz ugyanilyen nepszeru is, de ugyanugy leri.ancoznak vagy egy kicsit visszafogod magad, kedvesebb leszel az emberekkel es akkor igaz barataid is lesznek. Nepszeru nem csak a mostani eletviteledtol lehetsz, hanem attol is, hogy kedves vagy, mindig ott vagy ha segitsegre szorul valaki stb.

15\L

2014. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

eccerü


ne akarj népszerü lenni

2014. jan. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1. a r.banc szó már nemcsak a sok pasival kikezdőt jelenti, változik a jelentés. Vagy te a barom szót is csak a jószágokra használod? Ugye, nem.

2. Ne legyél már arra büszke, hogy lány létedre bunkó vagy, könyörgöm. Lehet, hogy a suliban ámuldoznak, mert a tinik körében ez trendi, de később, munkahelyen, urambocsá egyetemen ilyen hozzáállással úgy ki fognak közösíteni, hogy sírva fekszel le minden este.

3. válassz: mi a fontosabb, az hogy nyalják a segged, vagy az, hogy ne hívjanak ribinek.

4. 14 évesen a vastag smink röhejes... az meg hogy rohangálsz a mosdóba minden egyes hajtincs-elmozdulásnál teátrálisan meg díváskodsz... értelmes közösségekben úgy kiröhögnek ezért, hogy elsüllyednél szégyenedben.

2014. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

kedves kérdezô, én elvenném a szüzességet.

mit szólsz?

2014. jan. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
tegnap meghúztam a csajt.
2014. jan. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hol húztál meg? ne itt hazudozzál te nyo*orék
2014. jan. 20. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!