Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 évesen még mindig fogalmam...

17 évesen még mindig fogalmam sincs róla, mi legyek, ha nagy leszek?!

Figyelt kérdés

Segítség! Tudtok valamit ajánlani?

Nem muszáj magyarországi viszonylatban gondolkodni, mert nem biztos, hogy itt fogok élni, ha továbbra sem becsülik meg az emberek munkáját. (bérek)

A tényezők: szívesen végeznék olyan munkát, amivel segíthetek az embereken. A természet is közel áll a szívemhez, nagyon szeretek kertészkedni, növényekkel, állatokkal foglalkozni. Irodai, monoton munkát semmiképp nem szeretnék. Szorgalmas vagyok, leginkább olyan munkát szeretnék, aminél nem az agyamat kell használni elsősorban, inkább a kezeimet. :)


17 éves lány vagyok, jövőre érettségizem.


2013. dec. 12. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
én érettségi után döntöttem el, hogy mi leszek :)
2013. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noriko. ***** válasza:
(Állat)orvosit javaslom, ha külföld is szóba jön.
2013. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Érdeklődési teszt.

Az egyik, ami ki fog jönni neked, tuti a szociális. :)


18/L

2013. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, testvérem 22 éves, és még nem tudja mi legyen.
2013. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez nekem is. Vagyis van némi elképzelésem (tolmács/szakfordító), de kezdem feladni a nyelvtanulást, már elegem van belőle. Egyszerűen úgy érzem, minél többet tanulok, annál kevesebbet tudok. Szóval nem tudom, hogyan tovább.
2013. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem most ami nagyon megtetszett, az a jeltolmács. Nekem is jól mennek a nyelvek, de ez ugye teljesen más. :D És ebbe beletartozik, hogy segíthetek az embereknek. :)

De amit a legjobban szeretek, az a kertészkedés és a növények, leginkább ezekkel szeretnék foglalkozni, csak lehet ebből meg nem tudnék megélni. :/

2013. dec. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!