Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egy személl...

Miért van az, hogy egy személlyel nagyon jól eltudok beszélgetni facebook-on keresztül, de személyesen rám se figyel, sokszor csak tőszavakban válaszol illetve a telefonját nyomkodja?

Figyelt kérdés
tudom valószínűleg teljesen semleges vagyok neki de akkor facebook-on miért "tudunk" beszélgetni. Jó élőben mostanában én se vagyok a szavak embere, nehezen találok magamtól témát, de valahogy úgy látom, hogy ezt mások se erőltetik, mármint a beszélgetést.
2014. jan. 6. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg azért, mert, mint mondtad, ha személyesen beszélsz vele, akkor is a telefonját babrálja. Tehát valószínűleg aközben is épp valaki mással beszélget facebookon, így csak elektronikus úton lehetséges vele a kommunikáció.
2014. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Élőben zavarban van.
2014. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
dehogy van zavarban, láttam párszor, hogy mással tök jól elbeszélget, szóval szerintem velem van a hiba
2014. jan. 6. 00:53
 4/12 A kérdező kommentje:
ami rossz érzés mert kedvelem
2014. jan. 6. 00:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy veled van a hiba. :) De szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi van vele. Ha nem élőben, akkor facebook-on keresztül. Hogyha ott meg képes válaszolni neked.
2014. jan. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De élőben is válaszol csak tökre ugy érzem mindig mintha kényszerből tenné.
2014. jan. 6. 09:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok egyik o. társammal. Fb-n tök jól elbeszélgettünk! De élőbe nem nagyon megy a kommunikáció. Ő se olyan hang ember, én is ilyen kis csendes vagyok.

Nem lehet, hogy a te beszélgetőpartnered is ilyen zárkózott, személyesen?

2014. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem zárkózott szerintem. Másokkal csomószor láttam hogy tök jól beszélget illetve 1 alkalom volt, hogy kettesben dumálgattunk az se tartott hosszú ideig akkor jó volt. Bár lehet azért mert segítettem neki valamibe (amit végülis magától is megtudott volna csinálni és félig meg is csinálta)
2014. jan. 6. 15:53
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet én reagálom túl. Az a baj, hogy ha valaki felé érdeklődést mutatok (amely nem feltétlen párkapcsolatra irányul) valamilyen szinten úgy legbelül elvárom (vagy inkább szeretném és nagyon jól esne) ha visszakapnám. De sajnos ez kevésszer van
2014. jan. 6. 15:55
 10/12 anonim ***** válasza:

De mért érzed úgy, hogy csak kényszerből válaszol neked élőben?

És szerintem, ha csak a telefonját nyomkodja miközben válaszol neked, kérdezd meg tőle, ne túl tolakodóan, hogy mégis mit csinál. Meg szerintem csak próbálj meg ugyanúgy beszélni vele, ahogy Facebook-on tennéd.

2014. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!