Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem. Szoktunk beszélgetni de csak interneten. Láttam már nagyon aranyos kis csaj. De személyesen még nem beszéltem vele. Szóval mit csináljak? Hogy hívjam el valahova? Csak normális hozzászólásokat várok! 16 éves vagyok

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
"Eljönnél velem?"
2013. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rizikós a dolog, hidd el nekem, nem akarlak letörni, de ne fűzz hozzá nagy reményeket... de dobd fel pl: arra gondoltam, mi lenne ha már így neten ilyen jól kijövünk, hogy találkozhatnánk valamikor mondjuk a jövőhéten :D mit szólsz hozzá? kb ennyi :D ne görcsölj rá mert akkor tali sem lesz, megérzik a nők :D
2013. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi már sikerült:)
2013. dec. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!