Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem akarom őt megbántani de nem is akarok vele beszélgetni személyesen?

Figyelt kérdés

Exem pólója még nálam maradt, amit most fogok átadni neki. Át akar jönni hozzám érte, de én nem akarom ezt, ugyanakkor nem akarom megbántani se (habár jóba maradtunk, én inkább mellőzném a társaságát), de hajthatatlan. Ez most ürügy lenne, és direkt csinálja, csak hogy láthasson engem megint? Mert ha 2 hónapig nem volt fontos a nálam hagyott pólója (ami egyébként szerintem párszáz forint volt), akkor nem értem hogy most miért lett annyira fontos neki?


(Túl vagyok már rajta, van már új pasim is, ezért is kerülném el a "személyes találkát", nekem kínos lenne)


Szerintetek mit akar?


2013. máj. 22. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Add fel postán, küld el valamelyik közös ismerősötökkel, mond meg neki egyértelműen, hogy nem akarsz vele találkozni.


Bár szerintem túléled, ha odamész hozzá, kezébe nyomod a pólót majd lelépsz.

2013. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Expressz.hu...
2013. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd,hogy Metallica-s a póló!!!!

Mert akkor az exed is gyakorizik :D

2013. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: Meg akar dugni. A legtöbb férfi az ilyen helyzetet felhasználja arra, hogy bepróbálkozzon.


37/F

2013. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!