Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan feszült a társaság...

Miért olyan feszült a társaságomban?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel csak távoli ismerősök vagyunk, nem igazán voltunk soha beszélőviszonyban sem. Közös ismerős által párszor bekerültem a társaságába, ahol lehetőség lett volna közelebbi kapcsolatba is kerülni (nem feltétlenül párkapcsolatba). Viszont azt vettem észre, hogy iszonyú feszültség van közöttünk, ami miatt ő teljesen zavarba is jön és nem szól hozzám.

Ilyet még nem tapasztaltam eddig.

Mi az oka ennek a feszültségnek?



2014. jan. 6. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom te lány vagy.Más lányokkal is ilyen vagy csak veled?Lehet,hogy csak szégyenlős, nem ismerkedik könnyen.Ha sokat lesztek egy társaságban szerintem majd egy idő után"meg fog szokni" és veled is felszabadultabban fog viselkedni.
2014. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok.

Úgy hallottam, hogy más lányok társaságában is ilyen.

Én is elég nehezen ismerkedem, mondhatni valami hasonló vagyok, mint ő.

2014. jan. 6. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd idővel feloldódik szerintem. Vagy próbáld úgy intézni, ha jobban össze akarsz vele ismerkedni,hogy inkább kis társaságban találkozzatok, úgy vettem észre,hogy a hasonló típusú emberek sokkal felszabadultabbak kis társaságban,főleg ha már ismernek onnan mindenkit.Ha kicsit jobban megismeritek egymást,nem hiszem,hogy lesznek ilyen problémák. Sok szerencsét ;)
2014. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2014. jan. 6. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami kisebbségi érzése. Pl ő szegényebb családból származik, mint ti. vagy kevésbé iskolázott családi okokból, vagy bármi más.
2014. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, lehet szó ilyesmiről is.

Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 7. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!