Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » írnátok pár szót a melankoliku...

írnátok pár szót a melankolikus emberekről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek, mit gondoltok róluk ?
2014. jan. 7. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
túlérzékenyek,önsajnáltatás,és önző befordult éledmód,antiszociálisak..most bódog vágy bázze?
2014. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hipochonderek még, de szerintem nem antiszociálisak. Flegmák azok jobban.
2014. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Befelé forduló, érzékeny emberek, erős érzelmekkel. Különösen a negatív érzelmeik csillapodnak le nehezen. Én is eléggé melankolikus vagyok.
2014. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én akiket ismerek, tetszik, hogy lehet velük kommunikálni normálisan, mert odafigyelnek és megértik. És azt amiről beszélek nem pedig félre. Végig hallgatják és nem vonnak le messzemenő következtetéseket egy két fogalmazási hibából és nem ítélkeznek mások felett csak úgy felszínes vélemény alapján. Én jól kijövök velük, bírom az ilyen formákat. Lehet, hogy én is az vagyok, de lehet, hogy én flegmatikus. Annyit tudok, hogy befelé forduló vagyok, és nem pörgő és nem energikus az tuti :)
2014. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!