Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kis növésű emberek miért...

A kis növésű emberek miért viselkednek idegesítően?

Figyelt kérdés
Például az egyik reklámban is látható egy kopasz kis figura, már nem emlékszem melyik reklámban volt, de rohadtul idegesítő a viselkedésük. Viccesnek gondolják magukat közben pedig nem azok.

2014. jan. 8. 16:30
 1/8 anonim válasza:
77%
Az apródos reklámra gondolsz? :DD Amúgy szerintem nem attól függ hogy valaki idegesítő hogy milyen magas hanem az ember személységétől.
2014. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is van egy alacsony osztálytársam. Ő is idegesítő. :D De amíg el nem költöztünk volt egy szintén kis termetű osztálytársam és ő nagyon jó haverom volt. Kedves volt, nem idegesítő.
2014. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt egy csomó zsebcirkáló ismerősöm. Az egyik gonosz volt, hisztis és mindenkire irigy, a másik normális, neki csak a vékony hangja volt idegesítő, a harmadik meg egyszerűen bolond volt, ennyi.
2014. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Épp egy nyurga gyökérből készülök perecet hajtogatni, és nem azért, mert olyan megnyugtató.
2014. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért idegesítőek én sose voltam alacsony :)

194cm

2014. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Úgy hívják a hátterét, hogy kisebbrendűségi komplexus.

Az alacsony emberek és főként az alacsony férfiak igyekeznek kompenzálni. Ha nem magas, akkor vicces akar lenn, vagy segítőkész vagy bármi olyan, ami kiemeli az átlagból - vagy mondjam csúnyábban: kilátszik a földből.

2014. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Vannak ismerőseim, akik magasak és idegesítőek. Erre varrjál gombot!
2014. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Talán kisebbségi komplexusból adódóan. Bár én magas létemre sosem bántanám őket. Ellenben velük. (persze nem általánosítok) Ugyanis volt nem egy alacsony osztálytársam akik rendkívül idegesítően viselkedtek. És ezt leginkább lányoknál vettem észre. Mindig háttérbe próbálták taszítani a magasabbakat, mindenkinek őket kellett körül rajongani, ők voltak a ,,kis cukik", akiknek minden rezdülésére figyelni kellett, ha nem ők voltak a középpontban rögtön hisztérikává váltak. Amire a fiúk persze rögtön ugrottak, és agyon ajnározták. És ami a legrosszabb: rossz indulatúak voltak, és állandóan engem hibáztattak, hogy miért vagyok magas, meg, hogy milyen gáz magasnak lenni stb. Mindenben elsőnek kellett lenniük, tolakodtak a sorban előre, mindenkinek térdre kellett borulni előttük kb.-,- Persze nem azt mondom, hogy ez az összes alacsony emberre jellemző, csak ezt tapasztaltam az én környezetemben. Tudom, hogy van magasból is ilyen-olyan, de személy szerint én csak azt tudom elmondani amit én láttam.
2015. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!