Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte minden ember fél a haláltól, még csak a gondolatától is, de közben tudja legbelül hogy egyszer meghal. Miért van ez szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert az ember hülye.
2014. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én nem félek tőle... az én hitem szerint nem lesz vége... a múlandóság tudata fájhat az embereknek... vagy esetleg attól, hogy hogy halnak meg... mert nem mindegy hogy megfulladsz, elégsz, hosszan betegeskedsz, vagy hirtelen agyvérzésbe... (mondjuk megfulladni-elégni én sem szeretnék)
2014. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember eredendően fél az ismeretlentől. Ezért félnek a haláltól. Nem tudják mi vár rájuk, és persze nem akarnak megöregedni/itt hagyni a szeretteiket, az életet.
2014. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az életösztön, ahogy minden élőlényben, az emberben is megvan.
2014. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban félek attól hogy meghal egy rokonom.
2014. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán azt hiszik, bármit is számít a világnak az ő kis életük. Én nem félek, egyszer meg kell halni, úgysincs értelme megszületnünk sem. Aki meghal, annak nem rossz, csak azoknak, akik szerették és életben maradtak.
2014. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 *Nekomimi* ***** válasza:

Én sem vagyok kibékülve a halállal, hiába tudom, hogy egyszer be kell következnie.

Én például azért félek tőle, mert akkor már tényleg game over, nincs restart és annyi meg annyi dolog van, amit még nem értem el az életemben és amikor majd elérem, akkor is lesznek újabb és újabb célok amiket meg akarok valósítani. :)

2014. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnwk.. Mikor privat serveres wowrol át mentem eredetire.. Az elején fura volt hogy nem cata hanem a mist és hogy a szorzó nem több mint 20.. Kicsit megijedtem hogy most milesz. Aztán elhatároztam hogy csinálok eg dk-t csak hogy az 55 ös szinten lez elérhető.. Tehát 2 nap alatt célokkal de megcsináltam. Azóta van egy dkm és nem igazán félek a haláltól mitöbb magasról szét f* som az egészet mivel undead vagyok. For the horde!!!! Vannak emberek akik félnek tőle ha nem undead.. Mondjuk azt utálom mikor nagyba tolom és egy allis megöl. Na azután parázom a haláltol mert általában b u zi módon be campel.. Szóval ne félj mert ha nem is találod magadat a graveyard mindig újra éleszt. Bocs a hibákért noob vagyok ilyen téren.
2014. jan. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

evolúció.

azért, mert aki nem fél a haláltól, az ritkán nemz utódot.

itt ugye kérdéses a félelem szó.

2014. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24 éves voltam mikor zsoldosként Tel-Avivban 4 golyót kaptam amiből 1 fejre jött, de túl éltem. 3 évvel később agyvérzést kaptam, de nem bírt legyőzni. tavaly szívinfarktus ami szintén alul maradt, harmadszor is pofájába röhögtem a halálnak. Egyszer megkell halni, lehet holnapbl
2014. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!