Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi agresszív,...

Miért van ennyi agresszív, rosszindulatú, primitív ember?

Figyelt kérdés
Meg eddig is ennyi volt? Mostanában dolgoztam ilyen helyeken, ahol vagy embereket kellett kiszolgálni, vagy sok emberrel együtt dolgozni, és már undorodom az egésztől. A vendégek nagyrésze bunkó, erőszakos, értetlen a "munkatársak" közül pedig a nagyrész szintén agresszív, és nagyon buta. Egyszerűen nem lehet jó hangulatban, NYUGODTAN eltölteni egy napot, még akkor sem, ha kimegyek a városba, mert mndig van valami tapló állat. Már nem is reagálok ezekre, nincs erőm visszavágni, annyira belefáradtam, annyira semmi értelme, reménytelen. Igazából nem is tudom miért írom ezt a kérdést...talán mert besokalltam ettől, amit láttam. Én nem tudom milyenek külföldön az emberek, nem tudok hasonlítani, de az biztos, hogy a magyaroknak van hova fejlődniük, bár szerintem nem fognak, csak lefelé. Komolyan üdítő színfolt volt olyan emberekkel találkozni, aki elsőre megértette mit mondok neki, vagy nem próbált lealázni, vagy kötekedni velem. Huh..Egyébként első gondolatom az lenne, hogy mert nincs munka, kevés a fizetés stb. De ha belegondolok jobban, ez nem kifogás. Ha egy ember értelmes, ez nem indokolja ezt a viselkedést. Az iskolázottságot megint nem tudom mondani, mert tény, hogy az iskolázatlanok között sokkal több az ilyen ember, az egyetemet végzettek között viszont ugyanez megvan. Szóval tökre elegem lett ebből a tömegből, meg városból, meg kiszolgálásból...Egy kis békés helyen akarok élni, ahol mindenkinek megvan a dolga, és tudja a dolgát, és nem arra megy, hogy a másiknak minél rosszabb legyen. Nem tudom van-e ilyen hely, vagy manapság ez már csak álom.

2014. jan. 9. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Isten hozott Magyarországon! Ezért akarok Ausztriába költözni. Ott ezerszer normálisabbak az emberek.
2014. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért tarsd szem előtt, hogy te csak a legalját látod, fogorvosként, vagy szívsebészként egészen más modorú emberekkel találkoznál. Egy idős eladónő mondta nekem egyszer (jóbarátom volt) hogy "aki kereskedelemben dolgozik és 10 év után nem gyűlöli szívből az összes embert, annak valami baja van" :D Jó, nyilván csak félig gondolta komolyan, de azért van benne igazság...
2014. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv az emberek között. Eddig burokban nevelkedtél, vagy mi a szösz, hogy fel se tűnt?

Nagyon erős pajzsot kell növeszteni magad köré, hogy ezt mind figyelmen kívül tudd hagyni. Nagyon jól, és hasznosan eltölteni a szabadidődet, hogy feltöltődj, megnyugodj. Én is egy kisvárosban-faluban képzelem el az életemet. Nagy a személyes terem, a nagyváros megfojt.

2014. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!