Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Extrovertált vagy introvertált...

Extrovertált vagy introvertált vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyik csoportba tartozom, mert egyik sem jellemző rám igazán. Zűrzavarban élek jó ideje és inkább introvertáltnak mondanám magam, viszont nagyon gátlásos vagyok, nem magamat adom. Nem tudom melyik oldal a jellemzőbb rám. Befelé forduló típus vagyok, nincsenek barátaim, legalább is csak egy kettő van, ami annak is köszönhető, hogy azt érzem nem akarom senkivel tartani a kapcsolatot. Idegesít a társaság, az ezzel együtt járó pletykálkodás, stb. Néha rám jön, hogy magányos vagyok, akkor megpróbálok egy csoporthoz tartozni, de úgy sem érzem jól magam, ideig óráig eltart, aztán továbbállok. Ha nem lennék tele önbizalom hiánnyal talán nem zavarnának az emberek, de így főleg az utóbbi időben elkerülök minden lehetőséget, csak azokkal az emberekkel érintkezem, akikkel muszáj. Koncentrálni egyáltalán nem tudok. Elfordulhat, hogy inkább extrovertált lennék, ha nem kattognék ennyit a dolgaimon?

2014. jan. 12. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudod a jelentésüket?
2014. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fontosnak érzed, hogy kategorizáld magad vagy másokat?
2014. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom. Gondolom egy introvertált ember, úgy érzi jól magát, ahogy van, de én nem! Társaságban nem jó, de nélküle sem.

Fontosnak tartom, mert ezáltal jobban megismerem magam, illetve a problémám!:)

2014. jan. 12. 16:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Amit írtál, az alapján introvertált vagy. Az extrovertált pont az introvertált ellentéte.
2014. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az introvertált ember miért érezné jól magát úgy, ahogy van?
2014. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Fontosnak tartom, mert ezáltal jobban megismerem magam, illetve a problémám!:)"

A skatulyák sem az önmegismerésben, sem a problémák megismerésében nem segítenek. :)

2014. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
baromira nem érted, összekevered a kettőt, de már megint lovagolnak dilettáns módon a közkeletű fogalmakon.
2014. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mert befelé forduló, szereti egyedül tölteni az idejét, de én nem...
2014. jan. 12. 16:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Menjél inkább olvasni!
2014. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Senki nem lovagol semmin. Ha össze is keverem a kettőt, akkor mi van? Ezért tettem fel a kérdést...
2014. jan. 12. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!