Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is idegesítenek a hülyesé...

Mást is idegesítenek a hülyeségeket bizonygató agresszív hozzászólók?

Figyelt kérdés

Nem kéne, de ma is feleslegesen felidegesítettem magam egy ilyenen, írtam egy hosszú választ egy munkával kapcsolatos kérdésre, használtam benne egy szót ami tudom hogy hivatalosan nem az, de mi (és mások is a szakmában) úgy nevezzük.

Erre egy habzó szájú egyén odaír, hogy mit okoskodok amikor látszik hogy fingom sincs az egészről, mert az nem úgy van, még PM-et is kaptam, amiben minden balf.sz gyökérnek lehord.


Máskor is találkoztam már ilyenekkel, tényleg volt hogy benéztem kérdést, ekkor elnézést kértem és javítottam, de még ha valaki tényleg rosszat is ír, nem kell alpári stílusban beledöngölni a földbe...


Rövid példának a kézpénz-készpénz (ez lehet nem itt volt), egy gyerek mindenkit leugatott és még meg is magyarázta, hogy a kezünkben vagy így kézpénz, a késznek meg nincs értelme.



2014. jan. 12. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
oszt mé nem SZ@ROD LE?
2014. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányingerem van
2014. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj az ilyeneken az internet tele van olyen állatokkal mint ő és egyszer mindenki kap legalább egy ilyet az életében. Próbálj megnyugodni és örülni annak, hogy legalább tud írni. ;)
2014. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kivéve aki nem tud, mert több a hozzászólásában a hiba, mint az épkézláb szó :)


Amit még hozzátennék az, amikor a kérdező is nekik hisz és akár hátránya is származik belőle, vagy ha abszolút baromságra a végén azt hiszi hogy igaz, mivel a hülyeséget terjesztő olyan agresszíven nyomul és terjeszti az igazát, hogy már senkinek sincs kedve vele szembeszállni.

Az ilyenek vajon tényleg azt hiszik hogy igaz amit mondanak, vagy azon élvezkednek hogy jól átkúrnak valakit?

2014. jan. 13. 17:09
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A kérdésedben leírt utolsó bekezdésben idézett készpénz kérdésben a leugatónak ráadásul nem is volt igaza. Az ugyanis készpénz.

De nagyon sok más helyesírási hiba, -vagy nem tudom minek nevezzem- is tömegesen fordul elő mindenhol, sajnos itt is. Pl. mien milyen helyett hogy csak egy gyakorit említsek.

2014. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!