Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha bekerultok egy uj tarsasagb...

Ha bekerultok egy uj tarsasagba tok egydul, pl osztalyba, hogyan epultok be? Mit csinaltok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Na ez az ami nekem sosem ment, inkább talán csak fősulis koromtól.

De azt figyeltem meg, hogy a könnyen beépülők először is ráakaszkodnak egyetlen személyre, vagy esetleg 2-3 személyre, de sohasem egyszerre az egész társaságnál próbálnak bevágódni. Szóval rögtön ráragadnak egy valakire, azzal beszélgetnek, barátkoznak. És így már úgymond erősebbek ketten, és ezzel be is épültek az egész társaságba, mert a társaság meg olyan szokott lenni, hogy a klikkeket könnyebben befogadja, mint a még különálló egyéneket.

Talán ezért ment nekem is könnyebben fősuliban, mert volt egy lány, aki leült mellém, és velem kezdett el társalogni. Én magam nem biztos hogy tudtam volna kezdeményezni. Onnan pedig már nem éreztem egyedül magam. A többiekkel is jobb volt ismerkedni, mint korábban. Bár lehet a korral is jár, hogy az ember lazább...

2014. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!