Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bekerültem egy baráti társaság...

Bekerültem egy baráti társaságba (pár embert ismerek onnan már régebbről), és van ott egy lány, aki nagyon tetszik. Hogyan ismerhetném meg?

Figyelt kérdés

:D

20 évesek vagyunk. Jaajjj, annyira helyes csinos aranyos :DDD


Az is csoda, hogy velük össze tudtam barátkozni :D és most egy lányt jobban megismerni :S nem megy ez nekem, félek! De nagyon szeretném őt :D

Nem is tudom mit tehetnék :/ párszor már írogattunk FB-n, megért meg kedves :D de még ránézni sem merek annyira :D Szóval még nem mertem jelezni se neki, hogy tetszik nekem :S

A következő összejövetelen majd szeretnék vele beszélgetni kettesben, meg gondolom jó lenne, ha társaságban is mindig melléülnék, őt keresném a szemeimmel, sokszor szólítanám meg, ilyesmi ugye? Még mit csinálhatnék?


2013. aug. 8. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd félre a körítést meg a kínlódást és hívd meg egy bambira. Nem tudom, miért kell az ilyet túlbonyolítani. Ha elmegy, nyertél, ha nem akkor sem vesztettél semmit.
2013. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó :D

Csak mondom, hogy félek :D

2013. aug. 8. 11:02
 3/9 Amélia:) ***** válasza:
nem fog megenni:D
2013. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szedd össze magad és nézz bele az alsógatyádba. P_csöd van?

Ne félj már egy nőtől.

Szűz vagy?

Hívd el randira!

Csak nyugalom. :D

23/F

2013. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Wáá ez de aranyos :) Semmi eszteni valód nincs, ha nem próbálod meg, akkor már vesztettél... sok sikert!
2013. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó, akkor a következő összejövetelen meghívom egy italra, hogy tudjak vele kettesben beszélgetni, és akkor majd elhívom randizni :D

De úgyse merem xD

2013. aug. 8. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:
de miért nem? :D cak "baráti" ital lenne, semmi több..(egyelöre), ha így állsz hozzá, akkor már vesztesz.
2013. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fész miatt ilyen muja minden fiú, mert a való életben már senki nem mer beszélni, csak a neten...
2013. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az összejövetelen mikor ül, menj oda hozzá, vigyél neki vmit amiről tudod h szereti aztán kérdezd meg h felizgulsz ha melléd ülök? :D kapásból egy jót fog nevetni, melléülsz, dumáltok, nem kellenek a sablon témák csak általánosan. mindketten jól érzitek majd magatokat egymás társaságában. 2 nap múlva írsz neki egy sms-t h szeretnél vele találkozni xy helyen egy italra délután 4kor. ne adj neki választási lehetőséget h "eljönnél-e velem?" vagy "meginnál-e velem vmit?". konkrét tényeket írj, opciók nélkül, határozottan. ne szarj be :D sok sikert
2013. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!