Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálok rosszul, hogy...

Mit csinálok rosszul, hogy nem halad az életem semerre?

Figyelt kérdés

Konkrétan mindenben egy helyben állok. Nincs kapcsolatom már régóta, az egyetemmel is szinte ugyanúgy állok, mint egy évvel ezelőtt, ergo gyakorlatilag nem haladtam semerre. Hiába próbálkozom, tervezgetek a jövővel kapcsolatban, valami folyamatosan megakadályoz, hogy akár egy lépést is előrébb menjek. Ráadásul egyre rosszabbul is érzem magam a saját életemben és félek, hogy lassan eljutok addig, hogy komolyabban megborulok idegileg.

Mit csinálok rosszul? Mi az oka, hogy míg mások képesek építeni a saját életüket, sikerülnek a dolgaik, én addig folyamatosan gátakba ütközöm? Hogy tudnék ebből kitörni?


2014. jan. 14. 20:11
 1/7 A kérdező kommentje:
22/N
2014. jan. 14. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon sokan így vannak köztük én is. Sajnos....
2014. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ezzel én is igyvagyok,trágya melót csinálok (már megint),és már jó ideje nincs senkim....24/F
2014. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
fogalmam sincs, hogy mit akarok kezdeni az életemmel, párkapcsolat semmi, barátságok semmi, egyetemen megvagyok, de nem tudom, hol van a helyem, kilátástalan, én sorozatosan megborulok, sajnos..21/L
2014. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szét kell törni korlátainkat, újra meg újra! én ezt teszem
2014. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
El kell fogadni az ember sorsát és bele kell nyugodni a dolgokba. Úgy könnyebb. Úgyse tehetsz sok mindent ellene, ez nem rajtad múlik.
2014. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha van terved, célod akkor tegyél érte. Akadályba ütközöl? Lépd át. Kitartás kérdése, ha meg belenyugszol mindenbe, akkor nem tudsz felépíteni semmit. Esetleg egy társ, beszélgető partner, barát nem hátrány.

Róma sem egy nap alatt épült fel.


23F

2014. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!