Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Mit csinálok...

Miért van ez? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az elmúlt 1-2 hónapban olyan érzésem van, mintha hirtelen mindenki ellenem fordult volna, senki sem akar velem beszélgetni, barátkozni. Az összes haverom elpártolt mellőlem, nem igazán beszélnek velem. Ráadásul a netes barátaim, levelezőtársaim is sokkal kevésbé kedvelnek, mint régen, pedig én egy fikarcnyit sem változtam meg, semmit sem csinálok máshogy, mint az elmúlt 16 évben. Rosszat soha nem mondok másokról, az utóbbi két hónap folyamán sem tettem semmi olyat, ami miatt lenne okuk lassan kiutálni engem mindenhonnan. A legdurvább az, hogy anyám is elkezdett kritizálni, napi szintem fejemhez vágja, hogy életem folyamán mit csináltam rosszul, stb. Magyarán fogalmam sincs, hogy mi a jó édes isten történik körülöttem. És a legfeltűnőbb számomra, hogy az emberek viszonyulása hozzám gyakorlatilag egyik napról a másikra változott meg ennyire. Sokat sírtam ez miatt, mert alapvetően érzékeny lélek vagyok, és fogalmam sincs, hogy miért van ez a kiközösítés.
2013. dec. 22. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel azt írtad hogy vissza fogottabb vagy mint az átlag, talán mostanra váltál unalmassá.

Nem rossz indulatból írom .

Én tegnap úgy jártam hogy egy volt munkatársammal tartottuk a kapcsolatot barátnőm ként tekintettem rá az után is miután már nem dolgoztunk közös munkahelyen, mostanában egyre gyakrabban vettem észre hogy ha írtam neki nem válaszolt vissza, elolvasta de nem írt vissza 2-3 üzit is írtam mire reagált 1-2 szóban.

Mindig kifogásokat talált miért nem írt.

Tegnap írtam neki hogy mondja meg ha nem kér belőlem ne kerülgesse a forró kását, erre fő a válasz az volt hogy nehogy már nekem álljon feljebb senki nem kérte hogy írj nekem.

Úgyhogy töröltem magamat az oldalról és készítettem másikat, ahová csak olyanokat veszek fel aki vissza is ír.

Nem érdekelte hogy mit írok, unta.

2013. dec. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem szinte ugyanez van.

Volt egy kis idő(3 hónap) amíg más városban éltünk mialatt a haverjaim kerestek helyettem másikat. Én legalábbis így vettem észre. Most próbálom visszaszerezni őket. Lehet hogy unalmassá váltam 4 év alatt nem tudom.

A szüleim meg állandóan azzal cseszegetnek hogy nincs csajom. Már haverokkal sem vagyok olyan felszabadult mert ha velük vagyok is állandóan az jut eszembe hogy otthon biztos azt hiszik csajozok. Ez még nem is lenne baj de mikor elmondom hogy nem csajoztam egyből lecsesznek. Én is szeretnék már barátnőt de valahogy félek hogy kiröhögnek, elutasítanak.

2013. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!