Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinalok rosszul vagy min...

Mit csinalok rosszul vagy min kene valtoztatnom?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy szeptemberben 6an vtunk legjobb bnok, de ket csajjal nem ertettunk egyet sok mindenben es ok inkabb atalltak az osztalyban egy masik klikkhez. igy maradtunk 4en, es kb 2 honapig minden full happy volt, most 1 honapja a masik 3 csaj szinte tudomast sem vesz rolam, csak ha mar latjak hogy csak nezek magam ele es akk egy 'jol vagy?' kerdessel elintezik. am folyamatosan vmi hulye sorozatrol beszelnek amit neten neznek, de en ezt nem tudom nezni mert olyan oldalon nezik amit csak a gepen lehet az meg nekem nem jo...vagy meg a mukormeikrol tarsalognak, vagy arrol h melyik csavo tetszik nekik, vagy h kene eszrevetetni magukat. es ev eleje ota folyamatosan ezekrol van szo, es nehanyszor mar szova tettem, akkor en voltam a kocsog meg a szemet. ugyhogy mar csak ulok mellettuk es kussban vagyok egesz nap. de olyan is van, h otthagynak es elmennek...teli szunetben is elmentek mindenhova 3an, engem meg nem hivnak sose, mert allitolag mindig olyan vagyok mintha vmi bajom lenne (amugy a csalad is eleg erdekes, anyuval elunk a hugaimmal es apu miatt sokszor veszekszunk)...es ezek utan ha megkerdezem hogy mi bajuk van velem akkor azt mondjak hogy semmi...de en teljesen normalisan kerdezem azert h esetleg valtoztatni tudjak!!! mit csinalok rosszul?:S
2014. jan. 6. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
ne változz meg te ilyen vagy és ilyennek fogadjanak el ha így nem kellesz nekik máshogy se keljél próbálj meg más osztályokból barátokat szerezni csak ennyit tudok mondani de most igaziakat mert nekem úgy jött le hogy azért csatlakoztak hozzád mert akkor volt valami tekintélyed
2014. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!