Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen volt a gyerekkorod?

Milyen volt a gyerekkorod?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: rossz.

Hosszabban: anyám alkoholista , ütött ahol ért, rettegèsben éltem, éheztem, az iskolában rosszul teljesitettem.

2014. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

nem túl jó valamilyen szinten visszahúzodó lettem anyám aki folyamatosan ivott és ordibált velem ezért kerültem inkább a helybélieket semmi nem volt jó neki, amikor józan akkor baromira kedves meg minden és amiket elmondtam neki bármi bajomat azt részegen ordíbálta rám,apám aki volt alkesz meg mindig irányított engem nem engete meg hogy bringát vegyek a saját sporólt pénzenből ez nagyon fájt akkor, és láttam rajta hogy útált mert nem 2m magasra nőttem .

Ritkán beszélek velük egy házba lakunk ez érthető hogy miért, van amikor tejes szívemből útálom őket és van amikor semmit nem érzek írántuk mint most, de megfogadtam hogy egyszer külőn házam lesz mesze-mesze tölük saját család barátok jó állás körülmények és nyugalom és nem kell halgatnom és látnóm többé a részeg családomat


19F

2014. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

hmmm...köszönöm kérdésed.

röviden, szar, egyhangú, fájdalmas.


hosszabban.

anyám pszichopata volt és idegbeteg állat gyógyszerezett, és ki volt az egyetlen akin kiadta a dühét...kicsi fia ricsike.

tovább nem kell mondanom.

2014. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A családi élet nagyon jó volt, csak ne kellett volna oviba, meg suliba járni. Nem voltam valami közösségi alkat, utáltam az összes többi gyereket és senkivel nem álltam szóba. :D
2014. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 fery66 ***** válasza:
Szar.
2014. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyu elvállt aputól mikor én 3 éves voltam. Én apuhoz kerütem, aki néha eléggé tudott ordítozni. Ráadásul lány létemre hamar elsírtam magam (még 13-14 évesen is) Apa mindig azt hitte, hogy azért sírok, hogy megsajnáljon, és ekkor jöttek a pofonok. Elléggé visszahúzódó lettem emiatt, de már korántsem vagyok olyan magamnak való, mint régebben.
2014. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BRudolf válasza:
100%
Tök jó. Amúgy jó kis szociotanulmány kerekedhet ebből a kérdésből. Mondjuk jellemzően azok fognak válaszolni akiknek szar volt, mert ők ki akarják írni/beszélni magukból. De tessék ellenpélda. Engem is vertek, de csak ritkán és akkor amikor adtam rá okot. Azon kívül kirándultunk, játszottunk, dolgoztunk és szabadabbak voltunk mint most a munka rabságában.
2014. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Mindenki átértékelheti, ha elolvassa Susan Forward: A mérgező szülők című könyvét, sorsfordító!
2014. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszönöm!
2014. jan. 24. 18:52
 10/14 anonim ***** válasza:
'72 ben születtem Nagyváradon egyetlen fiú gyermekként. Jó volt a gyerekkorom. Soha nem bántottak a szüleim kivéve mikor megérdemeltem, de az építő jellegű volt, ma már tisztán látom. Apám nem kocsmázott,helyette könyveket gyűjtött. Mindent megadtak ami az erejükből csak kitellett. Csak a román gyerekekkel ne kellett volna minden nap verekedni a suliban ! És később a gimibe ne kellett volna szívni, mert magyar vagyok. --- Egyébként ha mélyebben belenézünk a problémába, szerintem MO.on mind a mai napig (már én is itt élek 24 éve- itt nevelek gyermeket) él a családi pótlékért szülünk, című fejezet. Ezért a sok sanyarú sorsú gyermek ! nem családi pótlékot kéne adni, a tisztességes munkát kéne értékén megfizetni ! És akkor talán a becsületes emberek is mernének kettő,esetleg három gyermeket vállalni! Nem csak az ingyenélő segélyre várók. :'(
2014. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!