Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen volt a gyerekkorod?

Milyen volt a gyerekkorod?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 18:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem értelek..Nem erről van szó..

Én pl egy kétgyerekes családban születtem, anyámnak, apámnak mindig volt munkája..csak hát, a gyermekneveléshez fel kell nőni, nem gyerekjáték..ha a nevelés keményen el volt rontva, annak súlyos következménye van a későbbi életminőségre..én tudom..

2014. jan. 24. 22:33
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Igen értem, és maximálisan egyet értek veled. Gyermeket nevelni és életre nevelni a legnagyobb felelősség ! -Itt kicsit elment a téma, h. italos szülő verte a gyermekét. Ebben szerencsére nem volt részem.- Nekem rengeteget elmondták, "tanulj fiam mert magadnak tanulsz" Ma ugyanakkor úgy látom, h.ha a megfelelő életkorban nincs kinyitva a gyermek érdeklődésének megfelelő kis kapu, az nagyon hamar bezáródik. Talán ezt csináltam volna másképp a szüleim helyett. Üdv. Z
2014. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Letöltöttem S F Mérgező szülők c. könyvét. 20 oldalon tartok nagyon jó. Számomra is hasznos lesz, de a feleségemnek is nagyon ! Z
2014. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Átlagos, de nem sírom vissza, egyszerűen örülök neki hogy testileg is felnőtt vagyok.


Mindig is örültem annak hogy önálló lehetek és felelősséget vállalhatok magamért. Régebben sokszor törtek borsot az orrom alá a termetem és a soványságom miatt, most karatézom és egészségesen étkezem. ha valaki megint belém akarna kötni én visszavágok de csak végszükség esetén.


Mindig szóban lerendezem a dolgokat mielőtt bármi veszély történne, diplomatikus úton értelmes ember módjára.

2014. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!