Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van itt aki tiniként...

Más is van itt aki tiniként vagy esetleg fiatal felnőttként jött rá hogy nem ért semmihez, nem jó semmiben?

Figyelt kérdés

Én mikor bekerültem a középiskolába akkor vágott pofán hogy az eddig elkockult életem semmit sem ér. Nagyon rendes és kedves osztálytársaim vannak, és szépen lassan rá kellett hogy jöjjek hogy én elmaradok mindenhol. Van aki élsportoló, sokan zenélnek, van aki nagyon jól rajzol, más modelleket készít számítógépen és hasonló dolgok mindenkinél. Egyedül 1 valaki nem tudott semmit se felmutatni, és egyedül 1 valakinek nem volt életcélja. Nekem. Ez nagyon lesokkolt, rájöttem hogy az eddigi éveimet elpazaroltam.Azóta kerítettem magamnak egy hobbit és egy célt amiért mindennap küzdök, szóval már nincs ez a gond és többé már azt sem érzem hogy ez a nap is "csak úgy elment".

Mással is volt ilyen? Esetleg leírnátok ki hogy reagált rá?


2014. jan. 19. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem ez van. 18 éves koromban döbbentem rá, most 23 vagyok, és még mindig unalmas, üres és céltalan az életem. Elszomorító, de bármit csináltam, bárhol próbálkoztam, nem sikerült változtatni.
2014. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TheHologram ***** válasza:
Ilyen nincs,aki ezt hiszi felejtse el gyorsan! Mindenki jó valamiben,csak meg kell találni. Ez nem úgy megy,hogy egyik nap rájövök,hogy semmiben sem vagyok jó,és csodálkozok,hogy másnap még mindig így van. Ehhez hosszabb idő kell. El kell felejteni ezekkel a problémákkal foglalkozni,és egyből jobb lesz.
2014. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ma már középsuliban rájöttél az jó dolog. Akkor van gáz mikor később jössz rá hogy mégsem az a célod.


De valójában az élet nem egy vonal, amin megyünk végig, hanem folyamatosan célokat kell teljesítenünk, előbb utóbb megtaláljuk azt ami nekünk fekszik.

2014. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy valaki semmihez sem ért és nem jó semmiben. Csak meg kell találni.

Én is ebben a helyzetben vagyok most :)

2014. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt. Még mindig ugyan olyan sz@r és sivár az életem. ilyen is marad. Mókuskerékből nem lehet kitörni.


25F

2014. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ki lehet törnia mókuskerékből :P

Csak akarni kell. A kérdés feltétele óta a sok gyakorlásnak köszönhetően fellépésre készülök zenekarral, és megrendelésre rajzolgatok élethű portrékat. Rengeteg időd, pénzt és energiát öltem ezekbe, de nekem sikerült eddig. Különösebb életcélom még mindig nem tiszta, de haladok felé és ezt érzem :)

Azóta új barátokra is leltem. Csak kitartóan kell küzdeni :)

2014. júl. 22. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:

én 20/L vagyok és én sem értek semmihez igazán... ezt a volt osztályfőnököm is elmondta többször is, hogy mivel én kb minden tantárgyból ugyanolyan jegyeket kapok, és ötöst szinte soha, ezért nem tudja eldönteni, hogy én miből vagyok kiemelkedően jó...

szóval én tantárgyakból, nyelvekből nem.

se tánc, ének, rajz, sport, kártyajáték, hangszer, ilyenek.

se ilyen szépségápolás, smink, vagy bármi.

egy konkrét dolgot nem tudok mondani...

a szak amire járok az érdekel, és nem tudom, hogy abból kiemelkedően jó leszek-e, de nem biztos.

nincsenek életcéljaim, mert félek mindent beleadni a dolgokba. mert volt már olyan, hogy mindent beleadtam, és elbuktam, nem is egyszer, így megtanultam, hogy fölösleges. ha rossz lesz amit csinálok, legalább azért legyen rossz, mert nem fordítottam rá elég időt!

én bulizok sokat meg barátkozok ha tudok, de ez nem olyan, amiben valaki hasznosan tud kiemelkedően jó lenni.

volt egyszer gimiben egy ki mit tud, és az akkori gyökér ofőm (egy másik, nem aki leszólt) kitalálta, hogy az egész osztálynak kell indulnia, mert mindenki tehetséges valamiben. na, én egyik számban sem voltam jó... k...urva jó érzés volt ezt megtudni (Y)

2015. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!