Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális fiatal felnőttként?

Normális fiatal felnőttként?

Figyelt kérdés

Bevallom néha úgy vágyom olyan biztonságra és szeretre mint ha még életem első 3 évében volnék. Pontosan mért nem nem tudom.


Annyit tudok a rehabilitációs munkahelyem belül nem igazán érzem magamat annyi idősnek mint amennyi vagyok, mig az iskolai tanulmányaim utolsó éveiben annyi idősnek éreztem magamat lelkileg mint amennyi a korom volt.


Úgy érzem magamat ott bent mint a börtönben volnék nem lehet kapni normális szociális ingert nem úgy mint a volt iskolai évemben. Ott hiába voltak legidősebb diákok is 18 év felettiek érzelileg illetve lelkileg oda bújhattak a tanáraikhoz.


Munkahelyemen belül nincsenek pálda képeim sem olyan emberek akire feltekinthetnék, egyedül a kigyúrt férfiakra, elegáns zakóban lévő férfiakra, magas férfiakra, és végül rendörőkre tudok feltekinteni.


2012. febr. 7. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ne
2012. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális egyértelmű illetve jól érthető válaszra várok nem egy értelmetlen nagyon rövid válaszra.
2012. febr. 8. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajna fel kell nőni. Ez azt jelenti, hogy nincs tekintély. Kivéve, ha összejössz egy férfival, akire fel tudsz nézni. Ha nő vagy, ez akár normális is lehet, de az írás alapján inkább hímneműnek tűnsz, persze a dolog így is megoldható, sőt kezd normális gyakorlattá válni.
2012. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem him nemű vagyok hanem nő nemű. Bevallom 8-9 éves korom óta félek a nálam magasabb termetesebb külsejű férfi rendörőktől és a civil életett élő ilyen külsejű férfiaktól. Mivel régen 21-22 éve 1-2. osztályos koromban többször betőrtek ősztől-télig a volt iskolámba, ezért nyomozót több rendőr ennek ellenére iskolába kellett lenni tanitás egy darabig nem volt. Igyekeztem félre állni tőlük az iskola fólyósoján ne legyen útban nekik amikor mentek.
2012. febr. 12. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!