Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis milyen alapon dobálóznak...

Mégis milyen alapon dobálóznak irányunkba a cigányok ilyen szavakkal, mint "paraszt" és "rasszista"?

Figyelt kérdés

Akkor vegyük át ezeknek a szavaknak a jelentését:


Paraszt (pejoratív értelemben): műveletlen, tanulatlan, durva, nyers stílusú, faragatlan egyén.


A magyarok többségére pedig messze nem ez a jellemző, ellenben nézzük őket: A legtöbbjük (Kb. 97 % - uk) mélységesen műveletlen és tanulatlan, írni-olvasni sem tud nagy részük, szókincsük erősen hiányos és közönséges, súlyosnál-súlyosabb beszédhibáik vannak, IQ -juk kb. 50 - 70 között mozog. Ápolatlanok, mosdatlanok, koszosak, mélyigénytelenek. Legtöbbjük életében nem látott szappant és fogkefét. Egy átlagos egyed olyan vallhatatlanul büdös, hogy egy egész állatkerti majomház szaga nem veheti fel vele a versenyt. Ha a tetű, bolha, rüh világítana, úgy néznének ki, mint Los Angeles éjszaka. Kamaszként már szét van rohadva a fél fogsoruk, a felnőtt példányoknak pedig már több fülük van, mint foguk. Folyton artikulálatlanul és harsányan rikácsolnak, rongálnak, a rendet bontják, gané- és szeméthegyeket hagynak maguk után, oda s**rnak h***oznak ahol az inger éri őket. Putrikban laknak, mert az államtól ajándékba kapott házakat, lakásokat kb. egy év alatt teljesen tönkreteszik. Állandóan kötekednek, a békét, a rendet bontják. Az illemtan és egyáltalán a kulturált emberi viselkedés, együttélés elemi, alapvető szabályaival sincsenek tisztában.


Hát akkor kik is a parasztok? (pejoratív értelemben)


Rasszista: olyan személy, aki más népcsoportokkal szemben faji alapon diszkriminatív, előítéletei vannak adott népcsoporttal szemben az etnikumuk és bőrszínük alapján.


A töményen undorító, gyomorforgató megnyilvánulásaik és primitív, néha pokoli durva viselkedésük, barbár, bűnöző életmódjuk miatt rühelli őket mindenki, kőkemény tények, tapasztalatok alapján. És mivel sajnos a 97-98 %-uk ilyen, hát mi csodálkozni való van azon, hogy az emberek általánosítanak?

De nézzük őket: A magyar emberek tartják el őket, mert hát a történelem során az erősen korlátolt értelmi képességeik miatt mint nemzet sosem tudtak a "saját lábukon megállni." Szabályosan rajtunk élősködnek, heréskednek. Beilleszkedni, asszimilálódni, integrálódni viszont eszük ágában sincs, inkább csak a lehető legpofátlanabb módon visszaélnek a velük szemben gyakorolt türelemmel és jóindulattal. Pozitív diszkriminációt gyakorlunk rajtuk valami elképesztő mértékben. Az állam részéről úgy ajnározva vannak mint valami érinthetetlen szentségek, a saját hazánkban mi alkalmazkodunk mindenben hozzájuk, amit úgy "hálálnak meg", hogy nekik sosem ártó magyarokat lopnak, rabolnak ki, kötekednek, erőszakoskodnak, nemi erőszakot követnek el, gyilkolnak, lopnak, csalnak, hazudnak, rongálnak, szemetelnek, közhelyekre piszkítanak, közhelyeket szennyeznek, csendet háborítanak, rongálnak, stb. stb. stb. Terrorban tartják a magyar embereket, a kisgyerektől kezdve a védtelen kamaszlányon át az egész életét végigdolgozott idősig. Semmi sem szent nekik, dolgozó tűzoltókat, mentősöket is többször megtámadtak. Templomból, temetőből is elég gyakran lopnak, utóbbiban előszeretettel rongálnak. Rengetegen vannak miattuk életveszélyben, akik nemhogy nem ártottak nekik soha, de még a nem kevés adójukkal erősen hozzá is járulnak az eltartásukhoz. Szegénynek vallják magukat akiknek "nincs-mit-enni-a-pulyákat-el-kell-tartani" , de azért a legnagyobb luxustermékekre -piára, cigire, drogokra, dorbézolásra- mindig van pénzük, erre költik azt a sok segélyt. Rengeteg magyar azért dolgozik, hogy ezek így dáridózhassanak..


Kik is akkor a rasszisták?


De ha minden velük szembeni toleranciánk és jóindulatunk, na meg a rengeteg segély ellenére is ennyire gyűlölnek minket, hát miért nem húznak el ebből az országból? Eleve nem hívta őket a kutya se, az meg nehogy már a mi hibánk legyen, hogy minden segítségünk és támogatásunk ellenére évszázadok óta nem tudnak és nem is akarnak beilleszkedni!

Mégis mit képzelnek ezek, hogy még ők játsszák a szegény sértődöttet, meg az ártatlan ma született bárányt?


Amúgy én személy szerint elutasítom az erőszakot, a gyűlölködést és az uszítást. D sajnos ezek kőkemény tények, kőkemény realitás. Nem kell ehhez szélsőjobbos aktivistának lenni hogy ezt valaki felismerje, elég józan gondolkodású, normális értékrendű embernek lenni hozzá.

És mégis miért van sokak előtt olyan lila köd, hogy ezt nem látják át? Tényleg ennyire agymosottak, és ennyire fogalmuk sincs erről?



2014. jan. 20. 21:48
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

"yádenyúl"


Nem változtat a tényen az sem, hogy itt prédikálsz, osztod az igét, attól még a büntetés-végrehajtási intézetek közel 70%-a még marad cigány származású.


Örülj neki, hogy neked nincsenek incidenseid ezekkel. Érdekes, nekem még sose mesélte senki, hogy magyar verte volna meg, vagy tört volna be hozzá éjszaka, hogy vigye a biciklit, garázdálkodnának fényes nappal, esetenként fürdenének tök pucéran a szökőkútban csapatostul a rendőrörs MELLETT!!! Mert én CSAK cigányról tudok ilyet mesélni, ami velem és ismeretségi körömben rossz történt, magyar még csak rám se néz, de ezekkel mindig probléma van. A kérdezőnek TÖKÉLETESEN igaza van, együtt érzek vele. Sajnos a törvény nekik kedvez, azért maradnak itt, a nyakunkon, és ezért teszik azt, amit tesznek. Sok azért is bűnöz szerintem, dolgozni lusta, a kivétel meg nem kap munkát, mert sík hülye, bekerül a rácsok mögé, ott meleg van, és kaját kap, tök jó neki.

2014. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
51%

Yádenyúl!


Biztosan van köztük sok rendes ember, igazad van. Sőt, egyik ilyen redes srácot egyetemen ismertem meg! Szóval természetesen vannak pozitív példák.

DE!

Igenis a "csapat cigót", akik üvöltözve közelednek az utcán; akik azzal játszanak, hogy ha elmész mellettük akkor hirtelen feléd fordulnak és rád kiabálnak, majd azon röhögnek, hogy majdnem magad alá kakáltál ijedtedben, stb. stb igenis élből elítélem, természetesen akkor is, ha vannak köztük magyarok is. Ha valaki nem ilyen, akkor ne legyen ilyen társaságban, különben ha velük mutatkozik, akkor jogosan feltételezhetem, hogy az értékrendjük, gondolkodásuk egyforma, nem?


Engem is ami utcai/szórakozóhelyi atrocitás ért, azokból egy volt, amit nem cigányok követtek el. Pedig igazán egy "jó gyerek" vagyok, összesen talán 10 ilyen inzultus ért életem 26 éve alatt.

Amin viszont őszintén meglepődtem és kellemse meglepetésként ért, hogy egyszer egy olyan szórakozóhelyen voltunk barátokkal, ahol szinte csak cigányok voltak, és senki még csak ránk sem nézett, pedig rajtunk kívül nem sok fehér ember tartózkodott ott. De ha egy "mindenkit szeretünk" szombat éjjel tudnak így viselkedni, akkor a hétköznapokban miért nem?

Miért van az, hogy felszállnak a villamosra, és ha rájuk nézel, ne adj'Isten valami kis szemkontaktus kialakul, azt rögtön sértésnek veszik, és azonnal agresszívan lépnek fel. Pedig mittudomén, csak tetszett a sapkája, vagy a kabátja, és azt néztem meg.


Miért van az, hogy egy lezáratlanul hagyott bicikli mellett több tíz fehér ember megy el anélkül, hogy az érdekldés legcsekélyebb jelét mutatná iránta, míg a két arra járó cigány AZONNAL kiszúrja, hogy nincs lezárva, és már elkezdenek ténferegni körülötte, hogy kiderítsék a tulaj csak a cipőjét köti két méterrel artrébb, vagy szabad a préda.

Nem az következik-e ebből, hogy a magyarok többsége(20 emberből 0 érdeklődő a bicikli iránt) a saját dolgaival foglalkozik, míg a cigányok többsége meg folyton azt lesi, mit honnan hogyan lehet meglovasítani (2 elhaladó cigányból 2 érdeklődő)?


Ezért van az előítélet, a tapasztalatok miatt.

2014. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 yádenyúl ***** válasza:
64%
Thankyou: Ne azt hidd a cigányoknak jó bent a börtönben, sőt ! NEM KELL ilyen téren sem általánosítani! Tudod bent a sitten csak erősek élnek meg és a gyengébbeket megőlik, a cigányok között is az a rétek érzi jól bent magát, aki meleg, és lopásból full gazdag, és király odabent! JOBBAN tudom mint te, nem úgy vagy az, ahogy te elmondod. Tény hogy több cigány van odabent mint magyar, de az okok is különbözőek, úgyanúgy a beállítottságuk is. aki fele életüket odabent töltötték, azok vágynak oda vissza. A többinek ugyanolyan pokol az élet odabent! Az lehet hogy kapnak kaját, van tv, melegben vannak stb, de lelkilek kiégnek, vagy túlélnek, vagy begolyóznak. Én értelek amit mondassz, te nem értettél meg, én azt aláírom amit elpanaszoltál, csak nekem az tetszett ahogy beszélsz az összesről, általánosítassz, úgy vélekedsz mintha nem is emberek lennének, bele értve az összes!
2014. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 yádenyúl ***** válasza:
80%
Nem tetszett! Bocsi
2014. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 yádenyúl ***** válasza:
89%
Valamokka! Én cigány vagyok, nem tudom számít-e ez ide, (biztos)de engem is értek olyan dolgok, hogy belém kötöttek, sőt, meg is vertek! De akkor se nézem le az összeset, nem azért mert cigány vagyok, hanem azért mert vannak köztük rendesek is. De én épp ezért nem járok szórakozni sem, "magyar" diszkóba meg be se engednek a származásom miatt, és ez szarabbul esik nekem mintha megvernének!
2014. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Akkor összefoglalom röviden:

Szart is csak egyszer kóstolod meg, többet soha az életben, mert általánosítasz. Miért olyan biztos, hogy minden salakanyagod ugyanolyan? :)


Na ennyi.

2014. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 yádenyúl ***** válasza:
80%
Thankyou. Te mi a s*arról beszélsz, ennek filozófiának miköze ide? Nem tárgyról van szó, hanem különbőző "emberekről" vagy azt is megkérdőjeleznéd hogy emberek? szóval én nem általánosítok az ürülékek között mer nem is kóstolnám, :-) de nem tárgyakról beszélünk, hanem különbőző emberekről.
2014. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 yádenyúl ***** válasza:
80%
Már 54%-on vagyok, nem semmi, pedig szerintem tök normális vagyok, nem trágárkodok, probálom normálisan magyarázni/válaszolni, nektek az nem tetszik, nert roma vagyok, és hogy írok, kiállok a maradék %-lék mellet, tagadjam hogy roma vagyok?
2014. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 yádenyúl ***** válasza:
80%
Én is lepontozhatnék kb mindenkit, de minek? Nekem azzal nem lessz több pénzem
2014. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Yádernyúl, én sem írtam azt, hogy minden cigány kivétel nélkül rossz. Én ezt írtam, és ebben benne van a magyarázat is:


"A töményen undorító, gyomorforgató megnyilvánulásaik és primitív, néha pokoli durva viselkedésük, barbár, bűnöző életmódjuk miatt rühelli őket mindenki, kőkemény tények, tapasztalatok alapján. És mivel sajnos a 97-98 %-uk ilyen, hát mi csodálkozni való van azon, hogy az emberek általánosítanak?"


Sajnos mivel már olyan iszonyatos mennyiségű és "minőségű" negatív tapasztalat van a népetekkel kapcsolatban, és mivel nagyítóval kell keresni a rendes cigányokat, ezért ilyen az emberek hozzáállása. És meg is lehet érteni őket ezért, mert -ha jobban belegondolunk- ez nem kirekesztés részükről, hanem nagyon is megalapozott óvatosság. Akár az életükről, egészségükről lehet szó. Honnan tudják, hogy adott cigány(ok) akikkel találkoznak, normálisak -e? Mert sajnos a reális valószínűség szerint erre van a rohadt sokkal kisebb esély. Jóval valószínűbb, hogy deviáns viselkedésű cigányokról van szó, akik kezdetben lehet hogy valami érdekből még mézes-mázasak is, de aztán kitör az igazi énjük, az agresszív ösztönlény. Aztán akkor az embert megkéselik, szokásukhoz híven. Már rengeteg példa volt ilyenre. És honnan tudja a szórakozóhelyen vagy az utcán egy kamaszlány/fiatal nő, hogy az őt megszólító cigány(ok) nem megerőszakolni, összeverni, megölni akarja/akarják? Ilyenre is volt jó pár példa.

Én is megismertem néhány olyan cigányt, akik -ha intelligensek nem is- a maguk együgyű módján kezdetben normálisak voltak. De aztán kisvártatva kiderült, hogy igencsak primitív és szemét, gonosz természetük van.


Én megértem, a hogy normális, rendes cigányoknak, akik dolgozni, tanulni és beilleszkedni akarnak, igen-igen nehéz. Ők sajnos valóban nagyon szenvednek a társadalomban.

Ez szomorú dolog, őket én is sajnálom.

De ezért ne minket tartsatok kirekesztő, utolsó szemeteknek, hanem a népetek túlnyomó többségét kitevő deviáns viselkedésű társaitoknak köszönjétek ezt a helyzetet.

2014. jan. 22. 23:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!