Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért képtelenek egyes emberek...

Miért képtelenek egyes emberek arra, hogy a mozgólépcső jobb oldalán álljanak, ha cipeltetni akarják a lusta hátsójukat? Az rossz nekik, ha más el tud menni mellettük?

Figyelt kérdés

És miért van az, hogy ha illedelmesen megkérek valakit, hogy legyen kedves engedjen el, akkor egyeseknek paraszt módjára vissza kell szólnia, hogy "méé olyan sietős vazze", meg hasonlók? Ez az átlag szellemi szint és a kultúra ebben az országban? Most komolyan?


De mondjátok meg, ha velem van a baj, hogy én nem akarok ott állni bambán! A 8-adik emeletre is gyalog megyek, nem lifttel, és 1-2 megállóért nem szállok fel buszra, metróra vagy villamosra, és nem gondolom, hogy egy ilyen kis mozgás bárkinek is megerőltető lenne 50 alatt, ha amúgy egészséges. De ha már az emberek 80%-a álldogálni akar, ezt elfogadom, de tényleg akkora bűn az, hogy én inkább haladnék?



2014. jan. 21. 10:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Akkor menj a lépcsőn, ha ennyire sietős. Amúgy te sem fogsz belehalni, ha 15 mp-t 1 helyben állsz a mozgólépcsőn.
2014. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%

Ezért kár volt ennyit írni.

Lassan jársz, tovább élsz. :)

2014. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést!! :)
2014. jan. 21. 11:07
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

Még hányszor teszik fel ezt a kérdést???? Te meg lenézed azokat akik nem trappolnak fel a mozgó!!!lépcsőn. Szerintem nézz magadba.

Amúgy én mindig jobb oldalra állok.

2014. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Négyes! Miért veszed sértésnek, amit írtam, ha nem is rád vonatkozik?


Nem nézek le senkit. Sokan állnak a jobb oldalon. Velük minden oké. Van, aki nem áll ott, de ha megkérem, hogy engedjen el, akkor elenged. Ez is oké, bár azt nem egészen értem, hogy ha látja, hogy mindenki jobb oldalon áll, akkor ő miért lóg ki a sorból, de ez van. A gond azzal van, aki beszólogat annak, aki el akar menni mellette.

2014. jan. 21. 11:11
 6/34 anonim ***** válasza:
70%
Nincs kiírva nagy betűkkel, hogy jobb oldalra álljanak. Ráadásul az emberek 15%-a balkezes, tehát nekik a bal oldalra állás a kézenfekvő.
2014. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg használd a lépcsőt és nincs probléma.

Ha olyan típusú az ember, akkor minden téren bunkó, nem csak a mozgólépcsőn. Legyél te a bölcsebb és kerüld el.

2014. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
"cipeltetni akarják a lusta hátsójukat?" áh nem nézel le senkit...
2014. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%

1. a metróba csak mozgólépcső vezet le te idióta.

6. régebben bizony ki volt írva NAGY BETŰKKEL, hogy álljanak a jobb oldalra...

Kérdező: evvel az ország átlagos szellemi szintje dumával szállj már le a magas lóról, mindenhol vannak gyökerek. Agyatlan ősbunkó szintjén megrekedt nem egy ember, több ujja, mint IQ-ja van. Mit vársz tőlük?? Előbb áll arréb, ha oda dobsz neki egy banánt. Te nem tudod ezt elfogadni, ők nem tudják azt elfogadni, hogy 2 percet nem állsz meg nyugton a mozgólépcsőn. Egyik tizenkilenc, másik egy híján húsz. Akkor mire fel a háborgás?

2014. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne használj metrot, menj gyalog, hiszen ot is cipeltetted a "lusta hátsódat"
2014. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!