Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért olyan buták, hogy...

A nők miért olyan buták, hogy képesek tönkre vágni az egészségüket, hogy szépen nézzenek ki? Nincs annyi eszük, hogy az egészség mindennél fontosabb?

Figyelt kérdés

Lehetne az is a kérdésemre a válasz, hogy "a férfiak minek isznak kólát, ha tudják, hogy káros?" de most ez más!

A kólát/kávét/cigit azért fogyasztják, mert maguknak okoznak vele örömöt, vagy bármit!


De a szépség az mások miatt van, nem maga miatt!


Az is megdöbbentő, hogy régen a nők fűzőt hordtak, csak mert azt kívánta meg a divat! Nem érdekelte őket, hogy levegőt nem kaptak, a szerveik eldeformálódtak, hordák mert "szép".


Ma mi ami káros? pl. Magassarkú: [link]


A sminkekeben se vagyok biztos, hogy egészségesek, hiába a sok teszt, meg mondják, hogy nem káros a bőrnek!


Miért nincs annyi eszük a nőknek, hogy lássák, hogy "az egészség megfizethetetlen!" és mindennél fontosabb?

Tönkre vágják magukat, csak azért, hogy a társadalom szépnek tartsa őket!



2014. jan. 21. 14:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Sokan pont a férfiak miatt csinálják. Amúgy meg a férfiak miért teszik tönkre magukat a sok szteoriddal, hogy izmosak legyenek?
2014. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Lehetünk álszentek de tény, hogy a szép ember az élet minden területén előnnyel indul legyen szó magánéletről vagy munkáról, társadalmi helyzet javításáról. Valamit valamiért.
2014. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

"De a szépség az mások miatt van,

nem maga miatt!" Tevedes! Legalabbis nem minden esetben. En legalabbis azert hordok magassarkut, mert szexisebb, kecsesebb a jarasom benne, egy szep darabot buszken viselek. Sminkelni nem szoktam, de ha neha kipingalom magam, azt is csak azert, hogy szexisebbnek lassam magam. Lenyegeben azert tesszuk meg azokat, amiket a szepsegunkert, hogy jobban erezzuk magunkat!

2014. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Természetesen is tud szép lenni az ember. Én is ezt vallom.

Viszont vannak akik egészségügyi okokból kifolyólag kényszerülnek később szépészeti beavatkozásra. pl. mell...

Én pl. 17 éves korom festem a hajam, mert megőszültem. Rendszeresen lecsesz valaki hogy jajj miért kell festeni, a természetes haj a szép... blabla... ja, csak abba nem gondol bele, hogy én se szórakozásból festem, mert éppen 27 évesen nem túl szép látvány az ősz haj.

2014. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"En legalabbis azert hordok magassarkut, mert szexisebb, kecsesebb a jarasom benne, egy szep darabot buszken viselek"


Na ezaz! Mások szexisnek gondolnak! Ha magadat szexisnek hinnéd, teljesen mindegy hogy lapos sportcipő, vagy magassarkú cipőt hordanál! Meg "büszkén hordom" büszke ugye? Az is a többi ember miatt van!


Ne értsetek félre, mindenki viseljen amit akar, de azt nem értem, miért kell az egészség rovására mennie! Az idősek mind azt mondják az egészség a legfontosabb!

2014. jan. 21. 14:40
 6/20 anonim ***** válasza:

Most meg hogy jönnek ide az idősek?


Azért hordanak ilyet, viselkednek így stb, mert ez van beléjük nyomva, hogy ez a szép, ez a jó lsd. a médián keresztül. És tagadhatatlan, hogy valaki slamposan kevesebb eséllyel indul bármilyen versenyben.

2014. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha felveszek magassarkút, és nagyon szeretem akkor, mivel a magas sarok miatt nőiesebb lesz a járásom, nah meg abba nehéz trappolni. Nehogy már bemeséld nekünk, hogy melegítőben, sima hajjal is ugyanolyan szexisek vagyunk, mint magassarkúban, harisnyában, szoknyában, sminkkel és rendes hajjal.
2014. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha meg a nő nincs a topon pl nem sminkel, nem hord magassarkút, azt mondják, hogy igénytelen, nem ad magára...Akkor mi a megoldás?
2014. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Az evolúció előrehaladtával az emberek ízlése is fejlődik, ki szeretne olyan nővel járni aki állandóan lapos talpú lábbelit hord, mint középkorban. A fűző csak addig volt káros míg nem alkalmazkodott hozzá a test, utána a szerveik is ugyanúgy működtek, a magassarkú pedig nem mindenkinél okoz problémát, egyénfüggő

Tehát, a 21. században igenis kell valami újítás ha valakinek tetszeni akarsz, vagy pedig erdőbe kell lakni és ott mehetsz mezítláb csupaszon

21/F

2014. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Mert csak a jelenre gondolok, hogy most szep legyek, a jovot leszarom.

Ez a helyes valasz a kerdesre?

2014. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!