Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért ennyire megvezethe...

A nők miért ennyire megvezethetőek a misztikusabb témákban? Pl ezotéria, elektroszmog

Figyelt kérdés

Mi annak az oka hogy a horoszkópot főleg nők olvassák, a "jósok" főleg a nőkön szedik meg magukat, az ilyen energia sugárzó-bio rezgő mágneses készülékeket nők veszik leginkább, elektroszmogtól a nők rettegnek a legjobban. Mi ennek az oka? Tudom hogy nem minden nő ilyen, de a nagyobb részük benyeli ezt a sok marhaságot, és utána ők is professzorként/hívőként adják tovább(főleg egymásnak) az igét.


Itt egy példa:

"

Ami az elektroszmogot illeti, valóban a mikrónál is kiakadt a műszer. Azóta kapcsolós konnektort kapott, hogy csak akkor legyen áram allatt, ha üzemel. Tudom, jobb lenne enélkül élni...


Tudom, hogy sok a szélhámos, kedves vagy hogy figyelmeztetsz erre. Élt bennem a gyanú, hogy nem ártana megnézetni ezt a lakást, ahol vagyunk, de csak akkor tettem erre intézkedést, mikor kiderült, hogy a testvérem tanítója is csinál ilyet. Azaz megbizható embert kerestem én is. "

...

"Az első szobára kért 7000 Ft, a továbbiakra 4000-et. Az elektroszmogot meg az egész házban nézte, kezdve az utcai kaputól."


Mikrónál, pont annál a misztikus dolognál akad ki amiről az emberek nagy része azt sem tudja hogy működik. Erre egy mérnök, tudós, akárki adhatna magyarázatot, mitől akad ki egy készenléti állapotú mikrónál, amikor készenléti állapotban kb pont ugyan annyi elektronika működik benne mint egy tv-ben, vagy egy kínai faliórában... Agy**** kapok az ilyen hülyeségektől, ők miért nem?

Sokszor érzem a logika teljes hiányát a nőknél(férfiaknál is előfordul, de ritkább), vagy csak én vagyok ezzel így?


Az meg megint más kérdés hogy a elektroszmog mérők miért főleg férfiak...



2014. jan. 22. 13:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és az ilyen "bio mindenre jó gyogyszer"-eket kihagytam, 10-végtelen ezer forintért árulnak valami szutykot amit nanotechnológiásnak csúfolnak, 0 kutatással alátámasztva, mml rendszerrel értékesítve, ők meg terjesztik az igét hogy milyen jó ez a valami, miközben a saját immunrendszerük oldotta meg a problémát nem a csodaszer...
2014. jan. 22. 13:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ostobákat ott verik át, ahol csak tudják. Nem kötelező megvenni, saját döntést hoztak a saját felelősségükre, ezért nem is büntethető. Jah és mennyi ilyen jól menő cég van a világban...
2014. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
36%
A nőkre sokkal jobban hat az agymosás, ezért van az, hogy egyre több nőnek szóló akármi van a médiában.
2014. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. A média sugározza ezt a "női megérzés" és hasonló dolgokat, mert majdnem mind megvan győződve róla hogy ő ettől különleges. És ilyenkor már veszik amit látnak.
2014. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazért amiért a férfiak összeesküvés elméletekben hisznek.

Ha az ember azt érzi ő többet tud,mint az 'átlag' akkor többnek is érzi magát.

2014. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy a pasik sokkal racionálisabban gondolkodnak, a fizikai törvényszerűségek terén is sokkal otthonosabban mozognak.
2014. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!