Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelent az hogy a barátnőm...

Mit jelent az hogy a barátnőm egy alakot látott maga mellett? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Két napja voltunk egy szülunapi bulin, de csak négy szemály.Este mikor már sötét volt leoltottuk a villanyt és egy vibráló lámpával világítottunk.Astoba közepe teljesen üres volt és ott táncolt a barátnőm miközben nézte a falon az árnyékát.Egy másik lány közben maga előtt tartotta a lámpát és hátulról világította őt, én meg félre voltam állva a másik lánnyal.Egyedül ő esett a fény utjába és egy darabig nem is látott semmit d aztán egy villanásál (ahogy nekem elmondta) mintha megjelent volna mellette egy kislány alakja.Közülünk senki sem nézett oda ugyhogy nem is láttunk semmit és utólag is csak nekem mondta el.Azt mondta nem csak egy pillanatra látta hanem pár villanásig nézte a falat és ott volt az alak de ahogy megfordult senkit nem látott és miután visszafordult már a falon sem volt ott az árnyék.Ami viszont furcsa az az hogy nem egészen emberi alak volt hanem csak egyenes és vékony lábak, följebb egy kocka szoknya és nem is látszott egészen az alak csak kb derékig.

Azóta velem is történt olyan hogy kopogtatást halottam éjszaka de erre magyarázot is van mivel ikerházban lakunk egy másik családdal és a vékony falon szinte minden zaj áthallatszik , viszont tegnap éjszaka amikor lementem a fürdőbe megundult mögöttem a tus.Nem teljes erejéböl csak csepergett mintha esne.Nem is ettől félek hanem attól ami a barátnőm látott.Mi lehetett az.Tudom hogy az ilyesmit általában nem veszik komolyan de azért szeretnék hallani egy magyarázatot.

Ja és nem idéztünk szellemet meg semmi ilyesmit, csak ő egyszer pár évvel ezelőtt de nem a saját házukban és ráadásul elég rég.Csak ennyit csináltunk hog előző nap fehér zajokat kerestünk a házban de szerintem annak hogy vetetgetünk a telefonunkkal és hallgatózunk semmi kze ehhez.

Légyszi segítsetek és előre is kösz az értelmes válaszokta.



2014. jan. 20. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"egy szülunapi bulin"

gondolom, nem fogyasztottatok alkoholt :)

2014. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Haat igen, ilyen dolgok leteznek, nem vonom ketsegbe amit lattatok-hallottatok. Lehet hogy valamilyen lenyek, akiknek mar nincs testuk, kapcsolatba akarnak lepni veletek valami okbol. Ha nem akarjatok hogy zavarjanak, akkor tudtukra kell adni, hogy menjenek el: nagytakaritas, imadsag, auratisztitas, szenteltviz es hasonlo dolgok segitenek - ezeknek lenyege az hogy megvaltoztassatok es emeljetek a helyseg vibraciosszintjet.
2014. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A barátnőd csak beképzelte, félrenézte.

De most komolyan. Lekapcsoltátok a lámpát, ergo sötét van.

Előszedtetek egy lámpát ami nem folyamatosan világít, hanem vibrál. Már ez is zavarhatja a retinát. Ez ki is derül a leírásból: " a villanásnál" látta meg, de csak egy pillanatig. Vagy a retinájába "csapódott" a fény és ez miatt nézte félre vagy alapból a Ti árnyékotok vetődött a falra csak kicsit a lámpa villogása miatt.

Nem volt rajtatok kockás cucc valamelyikőtökön? Még azt is el tudom képzelni, hogy nézte egyikőtöket akin ilyen ruha volt és ahogy a fény belevillant a szemében, ő meg elfordult ezt "vetítette ki" a falra. Nézz sokáig egy képet, közben pislogj gyorsan. Ha hirtelen oldalra nézel, akkor egy pillanatig az előzőleg látott képet látni fogod a falra vagy magad elé vetítve halványan.

Egyértelmű nem szellem van a dologban.

2014. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy dühös szellemetek, arról tudnál. :)


Barátnődnek - ahogy az előző írta - káprázott a szeme. A másik változat, hogy ha migrénre/epilepsziára érzékeny (ha a családban előfordul migrén/epilepszia, akkor az jó előre jelző), akkor a vibráló fénytől behaluzhatott.

2014. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mivel kiskoruak vagyunk csak ezt nem említettem, egy korty alkoholt sem ittunk :)
2014. jan. 20. 19:08
 6/10 anonim válasza:
hát szerintem akkor lehttek biztosak benne,ha megint látja valamelyikőtök.az is lehet hogy a lány csak kamuzta,vagy kitalálta.és amúgy ilyenkor az ember általában minden kis apró dolgot szellemnek hisz,ilyen "látomás" után ugyhogy nyugi:D próbálj mindnere előbb ésszerű magyarázatot taláni! gondolom szüleiddel laksz.kérdezd meg őket nem e tapasztaltal vmi furcsát.egyébként ti építették ezt a házat vagy vettétek?csak azért kérdezem halt e meg ott már vki?
2014. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
bocsi a helyesirásért..am ha gondolod irj üzit szívesen segítek:)
2014. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretném látni a barátnőd mellét
2014. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A hazat nem vettuk hanem ide epitettuk nagymama udvarara es regebb egy szenascsur volt ugyhogy nem valoszinu hogy pont itt meghalt valaki.A szuleimmel nem beszelek rola mert nem hisznek semmi ilyesmiben es csak hulyenek neznenek. Az udvaron van egy masik haz ahol eghalt tatam de nem hinnem hogy ehhez van koze.
2014. jan. 22. 10:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát én ezt tudom javasolni, hogy halkan felolvasod, ha zavar, hogy mások is hallhatják.


Szíriuszi merkaba: tértisztítás


[link]


Meg az is lehet, hogy egy elhunyt lélek csimpaszkodott rá a barátnődre, ilyet akár mg a temetőből is fel lehet szedni. Talán erre azt javasolnám, hogy kérjétek meg az őrangyalát, és/vagy a szellemi vezetőit, hogy küldjék oda ezt a lényt, ahová kell. :)

2014. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!