Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy mindenki...

Ugyike kérdése:

Miert van az hogy mindenki szerint rossz vagyok?

Figyelt kérdés

Csak annyit szeretnek megtudni hogy mi lehet a baj velem.

Az eletben mindenkihez kedves,megerto es baratsagos vagyok, soha nem kotekszem es nem sertek meg senkit, de meg is azt kapom vissza hogy utalnak a suliban, meg alaznak es mikor szoba kerulok akkor mindenki csunyan nez stb.

Mondanom sem kell hogy ez milyen rosszul esik.Egy ideig el tudtam nyomni ezt magamban,de mar olyan duh, nem is duh hanem inkabb gyulolet van bennem, masok irant, de errol nem en tehetek.Valaki segithetne,mert nem nagyon tudom mi lesz igy ha ez megy tovabb.



2014. jan. 22. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túl kedves vagy. Nem szólsz vissza, azt látják, hogy gyenge vagy, ezért lenéznek. Te vagy az aki tűr és tűr, az ideális bűnbak. Ez is milyen érdekes dolog nem? Kedves vagy, és emiatt vagy lenézve, megsértve. Szerintem válts stílust, ne legyél kedves, ne érdekeljen mások baja, mert nem rád tartozik, akinek meg nem tetszik, küldd el a francba. Tudom nem könnyű stílust váltani, de szerintem ez lehet a megoldás.
2014. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Azért ez így nem lehet igaz, amit írtál.

Olyan nincs, hogy valakit MINDENKI bánt ok nélkül.

Esetleg történt valami régebben, ami miatt elkezdhettek piszkálni és azóta "megszokták" és már ok nélkül csinálják "szórakozásból"?

2014. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi, szerintem igazad van, csak nem akarok en is bunko lenni.
2014. jan. 22. 19:57
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es barmilyen hihetetlen, nem csinaltam semmi olyat amivel piszkalhatnanak vagy artottam volna barkinek.Egyszeruen erthetetlen szamomra is.
2014. jan. 22. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is arra gondoltam, hogy régen bunkó voltál és akkor megérdemelted volna... most nem tudom, mit mondjak példának... csak pl. ha valakit elkezdenek csúfolni bármi miatt, akkor utána rajtamaradhat, hogy ő az, akit piszkálni "kell"...
2014. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi ilyesmi, egyszeruen csak gondolom ez esik nekik jol, mert az eletukben nem tapasztalnak mast mint azt hogy ugy juthatsz feljebb ha el taposol masokat, de kerdem en hova akarnak jutni? ez mar nem emberi, de legjobban nem is az bant hogy engem piszkalnak hanem amikor latom hogy a legkisebb gyerekhez oda mennek es lelkileg tonkre teszik.Csak az a legdurvabb az egeszbe hogy utanna csodalkoznak hogy miert van ilyen sok psychopata. hm ja
2014. jan. 22. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj oda azokhoz, akiket ugyanígy piszkálnak, legyetek barátok és sz*rjátok le a sok nyomorékot! :)

(Tudom, nem ilyen egyszerű.)

2014. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!