Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja/gondolja mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja/gondolja mindenki azt h rossz ötlet újra összejonni az exunkkel?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
mert nyilván volt oka hogy szakítottatok
2013. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Azért,mert tapasztalták,gondolom én.

Én is tapasztaltam.Rossz ötlet volt.

Ugyanazok a problémák jöttek elő,amik miatt vége lett.

2013. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
akkor egyszerűsítek, képzeld el hogy bele dobod a koszos büdös boxeredet a szennyesbe :D fel vennéd a használt boxert ?:)
2013. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem véletlenül mentek szét, és hacsak a problémák nem tűntek/oldódtak meg, azok ugyanúgy fenn fognak állni
2013. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nyilvánvaló, hogy az. Szinte egészen biztosan ugyan amiatt lesz vége, csak még keserűbben. Aztán újra kanosak meg magányosak lesztek, újra összejöttök, újra szétmentek. Igazán előremutató körforgás.
2013. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

annyi ember van még a világon rajta kívül

miért pont ő?

nyilván oka volt annak h elváltatok, valami "hibás" volt vele kapcsolatban vagy csak szimplán nem illettetek össze

nem jó ötlet a múltbéli sikertelenségeket újra átélni...

az ilyesmi történeteknek ritkán lesz happy end a vége


tudniillik, az emberek ugyanúgy jönnek-mennek mindig az életünkben, mindig ott lesz az esély az új szerelemre. akkor meg már inkább lezárnám a múltat és kezdek egy tiszta lapot az életemben, amit annak szentelek aki ezt nyilván jobban is megérdemli, mint mondjuk egy ex a múltból. én a múltat lezártam, nekem a jelen számít.

2013. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem gondolom, hogy rossz ötlet lenne összejönni...de igaz ami igaz semmi pozitív nincs..a problémák ugyanúgy előbukkannak X idő múlva és megint kezdődik minden hülyeség előröl..aztán szakítás ismét!

Kivétel: Ha félreértés miatt lett vége..akkor működhet..vagy ha a büszkeség miatt lett vége akkor is, de egyéb esetekben hagyni kell a francba és keresni mást..sajnos :-(

2013. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát...köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 30. 23:25
 9/9 anonim ***** válasza:
hát lehet én vagyok a hülye de én újra össze jöttem a barátnőmmel 9hónapot voltunk együtt aztán 8at külön és most már újra együtt vagyunk több mint 4 hónapja. (bár nem tudom miért szakítottam vele)
2013. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!