Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem egy csajt ismerek, aki...

Nem egy csajt ismerek, aki még a szakközepet sem végezte el, és elment külföldre, ott párkapcsolat, szült, most meg nézem a képeket neten, hogy Egyiptomban, Barcelonában, USA-ban van? Bővebben!

Figyelt kérdés

Szóval csóró buta liba volt, tanulatlan, most meg bejárja a világot, szeretik, boldog, van családja..

Én meg a kiba szott önbizalmam miatt el vagyok ásva, az egyetemen szenvedek, nincs csalásom, nem vagyok boldog, ha nem rokkanok bele, lesz egy olyan szakmám, amivel ha 100ezret keresek...


Kinek jobb?


2014. jan. 23. 15:37
 1/9 A kérdező kommentje:
ja, elnézést, bocsánat, ha egyáltalán lesz munkám..
2014. jan. 23. 15:40
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Hát ez így van. Vannak a rátermett, életrevaló emberek, és vannak a szorgalmasak.

Ahogy én a környezetemben megfigyeltem, általában aki céltudatos, határozott, magabiztos, az nem megy továbbtanulni, hamar a saját lábára áll.

Aki visszahúzódó, vagy valamilyen lelki problémával küzd, az elbújik a könyvek mögé. Nem él társadalmi életet, hiszen neki tanulnia kell.


Csak azért butának titulálni valakit, mert nem szerzett meg egy olyan lexikális tudást amit soha az életbe nem fog használni, nem szép dolog.


Úgy gondolom, hogy egyértelműen a csóró buta libának jobb aki boldogan, önfeledten éli az életét. Mert tudott lépni, mert meglátta a lehetőséget, és tett is érte. Volt bátorsága.

Az egyetemhez nem kell bátorság, csak segg. Az élethez van szüksége az embernek egy nagy adag akaratra és kitartásra.


Amúgy Te sem vagy elásva, csak változtass a hozzáállásodon. Nem fekete vagy fehér minden. Ott a szürke sáv.

Ha utálod az egyetemet, akkor tanulj valamit, amivel foglalkozni is szeretnél, és mondjuk nem 100-at keresel vele.

Te irányítod az életed, épp úgy mint azok a csóró buta lányok a sajátjukat.

2014. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Mi az, hogy "Csóró buta liba volt?" Nem akarlak ismeretlenül megítélni, de sorry most meg foglak. Az intelligenciát nem az egyetemen osztogatják, szóval attól Te még unintelligens maradsz, hogy az egyetemen dekkolsz. Szerintem Te irigy vagy, és megkeseredett, mert nincs merszed változtatni, holott tudod, hogy valójában nem ott vagy, ahol szíved szerint lennél. Ha már most tudod, hogy halálra van ítélve amit éppen csinálsz, akkor mi a f @ szért nem változtatsz? Legalább elsö lépésként a hozzáállásodon.
2014. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

A céltudatos, magabiztos is pont ugyanúgy megy egyetemre, sőt, pont hogy ott több esélye van. Csak annyi hogy ott nem csak tanulgat, hanem célirányosan fejleszti magát egy irányba, kapcsolatokat épít, és sokan így már az egyetem alatt megállnak a saját lábukon.


A nem továbbtanulók szeretik beállítani így magukat hogy ők jajj de saját lábukon állnak, meg milyen céltudatosak, csak annyi, hogy egy képzettebb embernek több lehetősége lesz fentebb lépni, ha jól irányítja az életét, míg aki mögött nincs tudás az marad azon a szinten ahol volt.


Ahogy a bátorság sem összetévesztendő a szerencsével, van akinek összejön az élet, akármekkora nyomorék, van akinek meg nem, ez ilyen.

2014. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Téged csak szánni lehet.
2014. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Kedves kérdező. Szerintem a pasik szeretik a kedves, bújós, cuki, csinos, dekoratív nőket. Főleg akkor, ha BUTÁK. Az ilyen nőket könnyű irányítani, hülyíteni, lehet agyba-főbe megcsalni, mert szegény annyira lüke, hogy úgyis megbocsát, vagy észre se veszi.
2014. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd a tanulást! Majd a te időd is eljön. Pár év múlva azt fogod észrevenni, hogy az egykor "menő", de mára már "elhasználódott" barátnőd elvált, a gyerekei totál elkanászodtak... Szóval jó magasból zuhant a mélybe. De te akkorra már egy sokkal jobb életet fogsz élni. Mindenkinek más az élet útja. De az élet hosszú távon igazságos.
2014. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pontosan ez a sivalkodás csesz fel,hogy mindenki mindíg a másikkal van elfoglalva,vagy irigy vagy rá? Na és hagy éljen mindenki,ahogyan akar,tud..és lehetősége van...te is bőven be járthatod a világot,ha igazán akarsz érte tenni,és céltudatos vagy.de a hozzáállásoddal van alapvetően elég nagy baj.
2014. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves kérdező! Az általad különböző jelzőkkel titulált hölgy minden bizonnyal a párjára van utalva. Hidd el sokkal jobb helyzetben vagy! Gondolj bele: fényűzően él és pénzben úszik, de lehet, hogy még véleménye sem lehet vagy ha elválnak és a luxusból hirtelen az átlagba vagy az alatti életbe csöppen kétségbeesetten fogja várni a sült galambot. Neked meg még megannyi lehetőséged lehet! Csak előre szabad tekinteni, mert könnyen meglehet, hogy amíg ezeket az embereket nézed, elsétálsz a "lehetőség" mellett és észre sem veszed!!!


Egy kis bölcselet: Csak az út van megírva, a végcél nem!

2014. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!