Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam/ne mondjam? érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam/ne mondjam? érdekes helyzet.

Figyelt kérdés

Na szóval. van egy barátnőm (A), és egy másik (B).Mindketten osztálytársaim. (A) és (B) utálják egymást. (A) először megszeretett egy srácot, aztán (B) rájött hogy igazából a srác őt nézi (egyébként nem), aztán szépen lassan beleszeretett. És így lassan megutálta egymást (A) és (B). Viszont (A) nem tudja hogy (B) is szerelmes a fiúba.

És itt jön a csavar: mivel barátnőjük vagyok, mindig szemmel 'kell' tartanom a srácot... És a srác eléggé egyértelmű jeleket küld nekem, viszont nem merem megmondani se (A)-nak se (B)-nek. Nekem nem tetszik a srác...viszont (B) nem szép csaj, és (A)az összes fiú szerint idegesítő, hozzájuk képest viszonylag jó nő vagyok (:DD)

szóval nem tudom hogy mondjam meg nekik...vagy hogy egyáltalán megmondjam-e nekik.

mert lehet nem hinnének nekem, vagy egyszerűen megutálnának mindketten...

szerintetek? :s



2012. dec. 25. 23:55
 1/7 A kérdező kommentje:
remélem érthetőre sikerült, bár már én magam se értem :))
2012. dec. 25. 23:57
 2/7 anonim ***** válasza:

én értem :D


arra esetleg gondoltál, hogy (B) szerint is elég egyértelmű jeleket küld NEKI ez a bizonyos srác? :D vannak, akik félregondolják a jeleket... hacsak nem lép közvetlenül, addig ne tegyél semmit. amúgy, szerintem hagyd, ne mondd el nekik, mit gondolsz, mert aztán ők ketten is úgy fogják gondolni, mint te (B)-ről, hogy "pedig nagyon nem". szerintem hagyd rájuk a dolgot, csak arra vigyázz, hogy a bizonyos szemmel tartott fiú ne értse félre (mondjuk (B)-hez hasonlóan), hogy te őt most "figyeled".

2012. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)csak annyi a baj, hogy nagyon zavar, és ha meg később tudnának róla akkor meg azért menne a sértődés :S
2012. dec. 26. 00:07
 4/7 anonim ***** válasza:

"rájött hogy igazából a srác őt nézi (egyébként nem), aztán szépen lassan beleszeretett."


Ennyitol bele lehet szeretni vkibe? Hogy nezi a srac? Ki az a srac, Uri Geller?


Amugy hany eves A, B es kerdezo? 11-12?

2012. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 évesek.
2012. dec. 26. 00:48
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Szép kis barátnő vagy, hogy így lefikázod őket. Téged is ugyanúgy bűvkörébe vont a srác, mint őket kettejüket. Ha be akarsz szállni kettejük viszályába, akkor hajrá! Vagy szépen okos leszel, és nem kockáztatod a barátságotokat.
2012. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mik voltak azok a jelek amiket a srác adott?

Itt van néhány tipikus "jeladás" amit a srácok szoktam mutatni a nekik tetsző lányoknak:

- Próbál állandóan testi kontaktust létesíteni. Pl: gyakran nyúl a kezed után, gyakran minden ok nélkül átölel, ha egymás mellett ültök gyakran közelíti a feléd eső lábát hogy az a tiéddel összeérjen, stb.

- Mikor veled beszél, tartja vagy tartani próbálja veled a szemkontaktust. Ilyenkor állandóan vidám, mosolygós.

- Óra közben gyakran veszed észre hogy téged figyel, és ha épp elkapod a tekintetét először zavarában hirtelen elkapja, majd sokadszorra megpróbálja tartani a szemkontaktust. Talán még egy mosolyt is megejt. Fontos itt megemlítenem hogy ez csak akkor érvényes, ha olyan helyen ülsz hozzá képest, hogy normális esetben nem tudna téged nézni, tehát saját akaratából kell hogy lásson téged.

- Utánad érdeklődik ha az ismerőseiddel beszél.

- stb.


Oké, amúgy nem akarom elrontani a kedvedet, de a leírás alapján az említett srác nem barátnőt keres. Tényleg előfordulhat, főleg abban a korban, hogy több lány körül is körbeszaglászik és feltérképezi hogy melyiknél van esélye. Ha esetleg több is akad, megeshet hogy sorban veszi őket, pl először A barátnőddel jár 1 hónapig, aztán dobja és megy a következőhöz, azaz mindegyikkel kipróbálja hogy milyen. Az is előfordulhat hogy nem szakít az egyik lánnyal és mégis flörtöl a másikkal. Ez a leírás pontosan illik rá az alapján amit elmondtál róla, persze csak akkor ha igaza van. Még az is előfordulhat, hogy csak egoisták vagytok és nem is jöttök be neki, vagy csak max barátként néz rátok.

2014. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!