Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy a baj? 3 és fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj? 3 és fél éve párkapcsolatban élek, de van egy nálam másfél évvel fiatalabb srác (osztálytárs), aki érdekes hatással van rám, lassan egy éve. Mit tegyek? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Minden tavaly szeptember végén kezdődött, egy osztálybulin, előtte is jóba voltunk, de ott túlságosan közel kerültem hozzá.A párommal pont egy húzós időszakom volt, ki voltam bukva, de ő megvigasztalt, szinte föld felé emelt. Rá pár hétre lefeküdtem vele. A párom semmiről sem tud, azt hiszi a hullámvölgy óta minden rendben.(én is ebben a tudatban voltam)Történtek azóta nagyon csúnya dolgok köztünk, félrekezdett kacsingatni, de voltak szép percek is. Most, hogy újra suli van és megint minden nap látom a fiatalabbat, a gyomromban lepkék ficeregnek. Nem tudtam elfelejteni. De ragszkodom a páromhoz, vagy lehet, hogy ez csak a megszokás? Félek elhagyni, azzal gyötröm magam, hogy tuti megbánnám. De kettős életet nem tudok élni! Véleményeket várok. L/20
2013. szept. 13. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
még csak 20 éves vagy, én mennék a szerelem után
2013. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugy látom megszokásbol vagy a pároddal meg mert kényelmes de már nem szereted akármilyen nehéz szakits vele
2013. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lépjél le! így a párod egy embert is találhat a gerinctelen lény helyett
2013. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha igazán szeretted volna a párodat, nem estél volna szerelembe az osztálytársad iránt. Válaszd a fiatal srácot. Nem szabad úgy lenni egy kapcsolatban, hogy nem is érzel már iránta semmit.
2013. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam 2 évvel ezelőtt. Csak 2 elgondolkoztató mondatom van Számodra:

1, Ha úgy érzed 2 emberbe vagy szerelmes,válaszd a 2.-at,mert ha szeretnéd az elsőt igazán,nem férne bele a 2.!

2, Tedd meg és bánd meg,mielőtt megbánod,hogy nem tetted.

20 éves vagy,megszokásból vagy vele.... Ez már nem szerelem. Ott a fiatalabb,majd megvígasztal. :) A szakítás így is fájni fog,de nem azért,mert elveszted a szerelmed,hanem azért mert mi gyarló emberek siratjuk a megszokott berendezett kis életünket. De milyen jó ha változik néha a megszokott.... Remélem tudtam segíteni. De ha szeretnéd privit is írhatsz. :)

2013. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)Remélem helyesen döntök.
2013. szept. 24. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!