Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külsőből, lehet levonni...

Külsőből, lehet levonni tulajdonságokat? Hogy ha valakire rá nézel, és kedvesen néz rád, akkor Ő valóban kedves is?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok.

2014. jan. 25. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, a pedofilok is ilyenek. Kedvesen néznek és kedvesek is...
2014. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán nem is annyira a belső tulajdonságaira, mint inkább a gondolataira, érzéseire lehet következtetni az általad említett külső jelekből. Attól, hogy valaki szépen néz rád nem biztos, hogy kedves, lehet csak azért teszi, mert valami célja van veled. Ez egy kicsit nehéz terep.
2014. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval mielőtt tényleg megismernél valakit már előre megítélni, előítéletről beszélünk? Hogy annak mennyi alapja van? Hát én elsőre bárhogyan is ítéljek meg valakit ugyanúgy állok mindenkihez, hogy majd maga ítéltesse meg magát a tetteivel. Az a vicces, hogy teszek egy megállapítást ránézésre aztán megismerem kicsit és más mint aminek elsőre megítéltem, aztán még jobban megfigyelve mégis benne van az is amilyennek elsőre megítéltem. :P Szóval mindig az derül ki, hogy annál mint amilyennek megítélem annál több van benne. A kedves emberben ott lehet a ge*i is, a bátorban a félénk, és folytathatnám.
2014. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!