Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szólnak be nekem és...

Miért szólnak be nekem és másnak miért nem?

Figyelt kérdés
Folyton beszólnak sértéseket kapok az utcán a túlsúlyomra...tisztában vagyok vele hogyan nézek ki mekkora vagyok de nem 30-50-80kg súlytöbbletről van szó hanem 10-15ről... és az a tapaszoltatom, hogy amíg nekem beszólnak az igazán kövér emberekre fel sem figyelnek... úgy érzem magam mintha a homlokomra lenne írva,hogy na még te is rúgj belém egyet..(amúgy folyamatosan teszek az ellen,hogy lefogyjak sportolok diétázok és nem is folyok szét..de mikor beszólnak úgy érzem semmit nem tettem és alig várom,hogy hazaérjek és kisírjam magam)

2014. jan. 26. 15:31
 1/8 A kérdező kommentje:
*teszek az ellen,hogy kövér legyek ( elírtam )
2014. jan. 26. 15:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt az ideje lélekben is izmosodni :) Azért mert mások mit gondolnak, mit mondanak ne sírj. Te saját magaddal törődj. Imádkozz, hogy amíg még van rajtad plusz súly szóljanak be és figyeld magad, hogy tudod e függetleníteni magad ettől, hogy ne deformálja a lelked. Rengeteget profitálhatsz ebből, ha jól használod. Gondold el milyen klassz, ha más véleménye nem horpaszt be. Hanem simán állod.


Meg arra is használhatod ezt az érzelmi energiát, hogy tényleg végig csináld a fogyást, még több energiád legyen edzeni.


Szóval azt figyeld mit akarsz, mik a céljaid. És az ingereket ebbe csatornázd be.


Amúgy még a humor jó fegyver ilyenkor. Találj ki valami vicces riposztot :)

2014. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod csinálni, amit az előző írt, egy idő után nem fognak beszólogatni, mert csak azt bántják akit úgy érzik lehet. :)

És mindig a hozzáállás a legfontosabb. A súlyfelesleged miatt meg ne utáld magad, attól még az te vagy. Ha meg teszel érte hogy eltűnjön, akkor már most legyél magadra büszke, és menj úgy végig az utcán, hogy szereted magad és akkor nem fog senki bántani.

2014. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

épp azért szólnak be, mert nem igazán nagy a problémád...

nekem jelentősebb túlsúlyom van, és már be sem szólnak. Nem vesznek emberszámba.

Téged nőként néznek, és ez alapján kritizálnak. A sokkal kövérebbeket meg már nem. Azt már "felesleges".


Szóval tényleg az első tanácsára hallgass :)

2014. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

közösöm a válaszokat,mindenkinek! igen,edzenem kéne a lelkem..fejlesztés alatt áll :)

Utolsó..ebbe még bele sem gondoltam,hogy ezért nem..szomorú ilyent olvasni..

Persze engedje el az ember a füle mellett a dolgot,mert nem is ismeri azokat akik beszólnak de hát nem egy egyszerű feladat mert még is csak hallja az ember és benne marad

2014. jan. 26. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
haverom 110KG de nagy a pofája és senki se szól be neki! A lényeg hogy lelkileg legyél helyben!
2014. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dr. Klauw válasza:

Engem is basztattak a súlyom miatt sőt nem csak osztálytársak vagy ismerősök hanem az egyik rokonom is...

Amikor nagynénimtől meghalottam hogy miért hagytad abba a kézilabdát már nagyon elvagy hízva és nem vagy az igazi..hát nagyon rosszul éreztem magam attól a perctől azon voltam hogy megmutassam ezeknek a gonosz bunkó embereknek hogy képes vagyok én is lefogyni.ÉN IS KÉPES VAGYOK RÁ! Futás közben azért nem adtam fel mert azokra a rossz emberekre gondoltam akik csak beszólogattak hogy majd az orruk alá dörgölhetem képes voltam rá hogy megváltozzak de akkor már nem lesz rájuk szükségem ha értékes leszek a szemükben vékonyan.

AKINEK túl súlyosan nem voltam jó annak vékonyan se legyek.

Már nem is tartom a nagynénimmel a kapcsolatot..megérezte hogy azóta nem vagyok rá kíváncsi pedig nem tettem szóvá hogy ez fájt nekem:s

Tudom későn írtam de örülök hogy leírhattam a saját tapasztalatom:)

KITARTÁS.

2014. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Taho orszag...
2015. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!