Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vonzó számotokra egy...

Mennyire vonzó számotokra egy olyan fiatal, aki fiatal kora ellenére úgy beszél, mintha már öreg lenne?

Figyelt kérdés

Ha sokat panaszkodik, és régebbi időkbe vágyakozik vissza, elítéli az alkoholista, és züllött, ordibáló, tomboló fiatalokat. Nem túl aktív, társasági ember, nincs szinte semmi élete.

Mit gondolnátok egy ilyenről, szívesen beszélnétek vele vagy nem?


2014. febr. 1. 13:55
 1/6 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék vele, pont azért, mert nem átlagos.Sokan sokfélék vagyunk. Az ilyen ember is nagyon érdekes.Az értékrendje meg talán sokkal jobb, mint egy átlagos mai fiatalnak.
2014. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hm, szerintem aki idős korára bölcs lesz, az pont, hogy nem fog ítélkezni, mert mar megtapasztalta, hogy ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak a világon. Szóval a kérdésedben szereplő fiatalt nem öreges gondolkodásúnak, hanem nagyon éretlennek gondolnám és nem szivesen barátkoznék vele.
2014. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy szívesen beszélnék vele, magamra is ismertem valamilyen szintem. Én inkább a mai fiatalok problémáit szoktam elítélni, tudom hogy nem helyes de ez van. Mi a szerelmi csalódás meg iskolai csúfolódás (utóbbit átéltem mégis ez a véleményem) ahhoz képest hogy például valaki rákban meghal és magára hagyja a családját. Nem értem hogy bírnak ennyit magukkal foglalkozni a (leginkább) tíz vagy huszonévesek, én is voltam önsajnáló de hamar meguntam mert sz..r.


Nem értem mi a szórakozás abban hogy valaki rosszullétig issza magát, az se muri nekem amit bulinak hívnak... És mivel 17 vagyok nincs jogom régi időket visszasírni, de rá vagyok kattanva a 80-as, 90-es évekre. Szerintem fantasztikus hogy lehet ennyire jellegzetes stílusa ezeknek az éveknek, apám is mindig áradozik erről az időszakról pedig ő mindenért panaszkodik

2014. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem értem mi a szórakozás abban hogy valaki rosszullétig issza magát, az se muri nekem amit bulinak hívnak."


Tudod, ...így lesz "életük".....

2014. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem igaza van a korábban szólónak, ha valaki fiatal kora ellenére bölcs, pont hogy nem ítéli el azokat, akik máshogy gondolkodnak, mást szeretnek, máshogy érzik jól magukat. ebben az esetben szívesen beszélgetnék vele érdekelne, de ha tényleg elítéli az olyan embereket, akik aktív társadalmi életet élnek (és automatikusan alkoholistának, züllöttnek, ordibálónak és tombolónak titulálja őket), akkor valami igazán pozitívat fel kell mutatnia ahhoz, hogy érdekeljen.
2014. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

", akik aktív társadalmi életet élnek (és automatikusan alkoholistának, züllöttnek, ordibálónak és tombolónak titulálja őket)"


Talán nem általános ma az, hogy a fiataloknak a társadalmi élete kimerül a piálásban és a botrányos viselkedésben?

2014. febr. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!